Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sestdienas horoskops: 16. septembris

Dienas horoskops: sestdiena

AUNS Tavā galvā dzims dullas idejas, bet to realizācija būs atkarīga no tuvāko līdzgaitnieku atsaucības. Labprāt ļausies eksperimentiem dzīves intīmajā sfērā. Šodien esi apdomīgāks ar grādīgajiem dzērieniem.

VĒRSIS Ja atklāti spēsi atzīt savas kļūdas, tev izdosies nostiprināt savu autoritāti. Diena nav iemērota izpriecām. Iespējams, būs jārisina savstarpējās attiecības ar bērniem, radiniekiem.

DVĪŅI Šodien patiesi veiksmīgi var izrādīties netāli komandējumi, ceļojumi. Jūtamākus panākumus gūs tie Dvīņi, kuri nezaudēs mieru saspringtos apstākļos. Neko nedari par katru cenu, kādam par spīti.

VĒZIS Nepieļauj skandālus ģimenē! Neiesaisties svešu cilvēku nesaskaņās. Partnerattiecībās ar otro pusīti, centies vairot sapratni, emocionālo tuvību. Šodien vēlams atturēties no smaga fiziska darba.

LAUVA Atceries, ka veselība tomēr ir jāsaudzē! Labāk nepakļaujies vilinājumam darboties pāri saviem spēkiem. Nepieļauj asumus sarunās ar apkārtējiem. No neveiksmēm tevi spēs paglābt piesardzība un pacietība.

JAUNAVA Savas nopietnības, praktiskuma vadīts, visticamāk pievērsīsies darbam. Diemžēl laulātajam nebūt nepatiks tavs pārmērīgais centīgums. Esi apdomīgs, dari tā, lai labi ir tev un arīdzan mīļotajam.

SVARI Dienas sākumā vari sajusties vientuļš. Laulātais centīsies tev uzlabot omu, bet viņa pūliņi var būt nesekmīgi. Nesēdi kā sēne dīvānā, dodies sabiedrībā, tādējādi noteikti atgūsi savu dzīvesprieku!

SKORPIONS Svarīgi izvēlēties līdzīgi domājošu personu sabiedrību. Šis brīdis ir patiesi atbilstošs, lai apmainītos ar pieredzi, uzklausītu citu padomus, sniegtu savu vērtējumu par pasaulē notiekošo.

STRĒLNIEKS Pirms kāroto ideju īstenošanas, tās labāk nopietni pārdomāt, jo tu būs manāmi izklaidīgs, pārsteidzīgs. Varbūt šoreiz nedaudz nogaidi, uzkrāj papildus informāciju kā pareizāk sasniegt mērķi.

MEŽĀZIS Laimīga sagadīšanās var izjaukt iepriekšējos plānus, taču tu par to noteikti nesūdzēsies, tieši pretēji, jutīsies kā ieguvējs. Šodien var nedaudz apgrūtināties attiecības ar gados vecākiem radiniekiem.

ŪDENSVĪRS Prātīgāk nemeklēt izklaides ārpus mājas, jo tas var tevi jūtami nogurdināt, nevis sniegt gandarījumu. Vakarā, pirms došanās pie miera, paklausies sev tīkamu, nomierinošu mūziku.

ZIVIS Sabiedrībā var veidoties negaidītas izmaiņas, kuras netieši ietekmēs arī tevi. Esi godīgs pret mīļoto personu. Diena nav piemērota izbraukumiem, jo tajos var atgadīties nepatīkami pārsteigumi.