Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Svētdienas horoskops: 17. septembris

Dienas horoskops: svētdiena

AUNS Tas vai dienu pavadīsi mājās vai dosies izklaidēties, būs atkarīgs no piedāvājumiem, kurus saņemsi rīta pusē. Dažiem prātā būs tikai mīlas rotaļas, bezrūpīgas sarunas ar mīļoto, kopīga nākotnes apcerēšana.

VĒRSIS Notikumiem bagāta diena. Tie Vērši, kuri saglabās optimismu, draudzību un labestību, gūs ierosmi, jaunus atbalstītājus. Dotajā brīdi prātīgi būtu atturēties no ilgstošas atrašanās pie auto stūres.

DVĪŅI Pavisam vienkārša, bezrūpīga diena. Un patiess, ne jau katru mīļu brīdi jānotiek kam svarīgam. Vari nodarboties ar saimniecības lietām vai vienkārši atpūsties, aprunāties ar ģimenes locekļiem.

VĒZIS Visticamāk paplašināsies interešu loks. Tas var izpausties kā jauns hobijs, vēlme apgūt jaunas profesionālās iemaņas. Saskarsme ar otro pusīti būs atkarīga no spējas samierināties ar partnera kaprīzēm.

LAUVA Tavu uzmanību nenoliedzami piesaistīs avangardiskā mode, moderni interjera priekšmeti, neordinārs ģērbšanās stils. Tava spilgtā personība jūtami piesaistīs pretējo dzimumu.

JAUNAVA Labāk izvairīties dot padomus, ja tos tev neviens nelūdz. Vari pievērsties dažāda veida pašmācības procesiem, meklēt vajadzīgo internetā. Nav izslēgti nelieli strīdi ar kaimiņiem.

SVARI Šobrīd zvaigznes iesaka lielāku uzmanību veltīt veselībai. Neizšķied enerģiju nepārdomātu ieceru realizēšanai. Draugu rīcība diemžēl var sagādāt zināmas nepatikšanas tev.

SKORPIONS Diemžēl tev var parādīties nosliece uz pārdrošu rīcību. Maz domāsi par savas rīcības sekām. Dažiem Skorpioniem var nepamest sajūta, ka laulība prasa pārāk lielus upurus.

STRĒLNIEKS Šodien tev būs liela piekrišana sabiedrībā, jo īpaši pretējā dzimuma vidū. Vari iepazīstināt līdzcilvēkus ar savām nākotnes iecerēm, jo tās visticamāk tiks atbalstītas. Noskaņojums būs vienkārši izcils.

MEŽĀZIS Tu sajutīsi sevī spēku pieplūdumu, un tas savukārt ļaus veiksmīgi paveikt plānotos saimnieciskos pienākumus. Tev būs raksturīgs ļoti praktisks skats uz lietām. Vakaru velti mīļotajam cilvēkam.

ŪDENSVĪRS Pilnīgi iespējams, jau pašā rīta agrumā, trauksi uz darbu, lai pabeigtu iekavētās lietas. Taču, sākot no pēcpusdienas, ar pilnu krūti, veltīsi laiku tikai patīkamām nodarbēm. Atturies no lieliem pirkumiem.

ZIVIS Šodienas devīzei jāskan tā - nekāda darba, tikai atpūta! Tu labi sapratīsies ar atvasītēm, labprāt kopīgi dosies kādā izbraukumā, apmeklēsi kino vai vienkārši patērzēsiet mājas atmosfērā.