Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzņēmums Rīgā no klienta izkrāpis vairākus tūkstošus eiro; aicina atsaukties citus cietušos

Valsts policijā šobrīd tiek izmeklēts gadījums, kad Rīgā bāzēta uzņēmuma amatpersonas no klienta iekasējušas naudu par vārtu izgatavošanu, bet nav sniegušas solītos pakalpojumus, portāls «Apollo» uzzināja policijā.

Likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka no šī uzņēmuma darbinieku noziedzīgajām darbībām varētu būt cietuši arī citi iedzīvotāji, un aicina atsaukties visus cietušos.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirknis šobrīd izmeklē lietu saistībā ar krāpšanu, ko veicis Rīgas uzņēmums, kura darbības sfēra ir vārtu izgatavošana, montāža un serviss.

Pašreizējā informācija liecina, ka 2014. gada oktobrī kāda biedrība ir noslēgusi līgumu ar šo uzņēmumu par automātisko metāla vārtu izbūvi. Biedrība samaksājusi avansa maksājumu, pārskaitot 2776,04 eiro uz uzņēmuma bankas kontu. Pēc ilgstošas līguma izpildes solīšanas uzņēmuma darbinieki nav veikuši darbu. Tādā veidā 1988. gadā dzimušais uzņēmuma valdes loceklis un citi uzņēmuma darbinieki savā īpašumā pretlikumīgi ieguvuši naudu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 177. panta otrās daļas – par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Likumsargiem ir aizdomas, ka arī citas personas ir cietušas no uzņēmuma valdes locekļa un citu darbinieku pretlikumīgās rīcības.

Informēt policiju iespējams, rakstot uz e-pasta adresi ovg.latgale@riga.vp.gov.lv vai arī vēršoties ar iesniegumu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirknī, Rīgā, Gogoļa ielā 7 a.