Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

5 pazīmes, kas liecina - tu neesi «tikusi pāri» savam bijušajam

Pētījumi liecina, ka ir nepieciešamas 11 nedēļas, lai tiktu pāri iepriekšējām attiecībām, tomēr nav noslēpums, ka ne vienmēr tas izdodas. Iespējams, ka 11 nedēļas jau ir pagājušas, tomēr tu joprojām par viņu domā. Vai tu joprojām domā par viņu? Vai ir normāli, ka tavs vēders sažņaudzas katru reizi, kad izdzirdi viņa vārdu? Vai tas kādreiz beigsies? Iespējams, tas nozīmē to, ka joprojām neesi viņam «tikusi pāri».

1. Tu regulāri pārbaudi viņa profilus sociālajos tīklus

Ja vēlu vakarā esi sevi pieķērusi, skatoties uz viņa sociālo tīklu profila fotogrāfijām, iespējams, ir pienācis laiks pajautāt pašai sev: vai es vēlos būt cilvēks, kas seko katrai bijušā drauga sociālo tīklu aktivitātei? Iespējams, ka ir pienācis īstais brīdis izdzēst viņu no sava draugu saraksta - tā būs vieglāk, vēsta Lielbritānijas medijs «The Independent».

2. Tu par viņu domā, kad esi iedzērusi

Kad esi iedzērusi nedaudz vairāk nekā vajadzētu, ir ļoti vienkārši sākt gremdēties atmiņās par iepriekšējām attiecībām. Šīs domas nereti noved pie zvaniem vai īsziņām, ko, iespējams, nākamajā dienā nožēlosi un sliktākajā gadījumā pat neatcerēsies. Šādā situācijā ieteikums ir pavisam vienkāršs - nedari to!

3. Tu viņu salīdzini ar citiem

Savu bijušo draugu nekad nevajadzētu salīdzināt ar topošo. Tas nekas, ka viņam bija labāka darba vieta vai slaidāks augums, pats galvenais ir emocijas, ko jūti, satiekoties ar jauniem cilvēkiem.

4. Tu priecājies katru reizi, kad viņš piespiež «patīk» tavai fotogrāfijai

Ja tu joprojām esi sajūsmā katru reizi, kad tavs bijušais draugs pauž atzinību par tavām fotogrāfijām sociālajos tīklos, tad kaut kas pavisam noteikti nav kārtībā. Tā vietā tev vajadzētu viņu aizmirst un nepievērst tam uzmanību.

5. Tu uzskati, ka tā ir tikai pauze

Vai tu ceri, ka viņš sapratīs, ka ir kļūdījies, un pavisam drīz atgriezīsies pie tevis, nožēlojot izdarīto? Iespējams, ka tā patiešām notiks, tomēr jāņem vērā, ka tā var arī nenotikt. Tā vietā vajadzētu paceltu galvu turpināt baudīt dzīvi, kā arī iepazīties un satikties ar jauniem cilvēkiem.