Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ķekavas novadā atsavināti 1000 litri nelikumīgas dīzeļdegvielas

Šī gaada 7. septembrī, ap pulksten sešiem vakarā Baložu iecirkņa policisti ieradās kāda vīrieša privātmājā Ķekavas novada Daugmales pagastā, lai veiktu kratīšanu, portālu «Apollo» informēja policija.

Kratīšanas laikā blakus mājai esošā saimniecības ēkā policisti atrada tvertni ar 1000 litriem nezināmas izcelsmes šķidruma, kas, visticamāk, ir dīzeļdegviela.

Tobrīd mājā atradās 1986. gadā dzimušais mājas iedzīvotājs, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā un kuram, pēc policijas rīcībā esošās informācijas, piederējusi šī degviela. Vīrietis nevarēja uzrādīt pirkuma čekus, kas apliecinātu degvielas izcelsmi, tāpat arī neatklāja, kur to iegādājies.

Ņemot vērā, ka policistiem radās pamatotas aizdomas, ka dīzeļdegviela ir nelegāla, tā tika atsavināta un nosūtīta ekspertīzes veikšanai.

Ja vīrietis nevarēs uzrādīt pirkuma dokumentus, apliecinot, ka degviela ir legāla, viņam administratīvā kārtā būs jāatbild par akcīzes preču iegādes un uzglabāšanas noteikumu pārkāpšanu. Par šādiem pārkāpumiem fiziskajām personām tiek piemērots naudas sods no 70 līdz 700 eiro.

www.atkrapies.lv.