Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Oficiāli reģistrēta partija «Kustība Par!»

Pirmdien politiskā partija «Kustība Par!» oficiāli reģistrēta Latvijas politisko partiju reģistrā, portāls «Apollo» uzzināja partijā. 

«1. septembrī iesniedzām Uzņēmumu reģistrā visus nepieciešamos dokumentus un šodien saņēmām apstiprinājumu, ka 8. septembrī partija reģistrēta un varam pilnvērtīgi darboties uz priekšu,» informēja «Kustības Par!» valdes loceklis Mārtiņš Staķis.

««Kustībā Par!» šobrīd ir 323 biedri no visas Latvijas un tuvākajā laikā ceram kuplināt biedru rindas līdz 500. Cilvēku interese un vēlme līdzdarboties ir patiešām liela – esošie un topošie biedri ir ļoti prasīgi, vēlas maksimālu caurredzamību un skaidras iesaistes iespējas. Tas priecē un dod pārliecību, ka esam uz pareizā ceļa,» uzsver Staķis.

Šonedēļ «Kustība Par!» atvērs bankas kontu, kas sekmēs pilnvērtīgu tās darbu, tostarp ļaus biedriem maksāt biedra naudu un piesaistīt ziedojumus.

Pašlaik «Kustība Par!» aktīvi strādā pie programmas izstrādes procesa un darba grupu organizēšanas - darbu koordinē valdes locekle Marija Golubeva. Kustības izvērsto programmu kopā ar biedriem apspriedīs un apstiprinās konferencē rudenī. Tāpat Kustības dienaskārtībā būtiski ir jautājumi par biedru iesaistes pasākumiem un reģionālā atbalsta tīkla veidošanu - plānots organizēt regulārus biedru domapmaiņas pasākumus un tematiskas tikšanās visā Latvijā.

Kustības manifestu «Mēs esam PAR!» parakstījuši 725 cilvēki, kuri atbalsta tajā paustās vērtības – to vidū ir daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki, uzņēmēji, studenti un dažādu citu nozaru pārstāvji.

«Kustība Par!» ir dibināta 26. augustā ar mērķi veidot modernu un tiesisku Latviju, kura ir iespēja visiem, nepieder dažiem un sastāv no daudziem.