Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Putins par kandidēšanu prezidenta vēlēšanās paziņos divos posmos

Krievijas prezidenta Vladimira Putina kandiēšanas stratēģija prezidenta vēlēšanās sastāvēs no diviem etapiem, un oficiāli par savu kandidēšanu uz jaunu termiņu paziņos novembrī, vēsta laikraksts «Kommersant», atsaucoties uz avotiem Kremlī.

Avoti norādīuši, ka formāts, kurā Putins paziņos par savu izvirzīšanu, būs līdzīgs «Tiešajai līnijai». Tā būs «sazināšanās ar pilsoņiem, kuri lūgs Putinu kandidēt vēlreiz, tādējādi veidojot kvalitatīvu televīzijas «bildi»,» raksta laikraksts.

Rudenī Putins plāno piedalīties vairākos politiskos pasākumos. Starp galvenajiem pasākumiem avīze sauc Tautas vienotības dienu 4. novembrī, revolūcijas 100. gadadienu 7. novembrī, kā arī Putinas piedalīšanās forumā «Sabiedrība».

Otrajā posmā notiks Putina juridiska izvirzīšana uz jaunu termiņu kā neatkarīgajam kandidātam. Visi nepieciešamie paraksti tiks savākti maksimāli īsā laikā, lai «oficiālā prezidenta kampaņa būtu pēc iespējas saspiestāka,» raksta izdevums.

Parakstu vākšanā tiks iesaistīta arī partija «Vienotā Krievija».

Prezidenta vēlēšanas Krievijā notiks nākamā gada martā.