Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maligins par sievas piekaušanas skandālu: Es nekad neesmu sitis Elīnu

Farmācijas kompānijas «Olainfarm» valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins noliedz sievas sniegto informāciju par viņas piekaušanu. «Es nekad neesmu sitis Elīnu, un kriminālprocesa pret mani Austrijā nav,» paziņoja uzņēmējs.

Žurnālam «Privātā Dzīve» Maligins šādu komentāru sniedzis ar «Olainfarm» sabiedrisko attiecību vadītājas Sigitas Zviedres starpniecību.

Savukārt pāra draudzene - mākslas zinātniece Sarmīte Sīle - izdevumam pastāstīja, ka pat visbriesmīgākajos murgos nepieļautu domu, ka Maligins piekāvis sievu.

«Esmu bijusi gan viņu kāzās, gan Elīnas dzimšanas dienā un vairākās viņas izstāžu atklāšanās. [..] Pazīstu Valēriju kā sirsnīgu un Elīnu dievinošu vīrieti, kurš nekad nav radījis vardarbīga cilvēka iespaidu. [..] Šovasar viņus gan neesmu satikusi, taču neticu, ka pa šo laiku tas tik krasi varētu mainīties - gan viņu attiecībās, gan pašā Valērijā,» stāstījusi Sīle.

Kā jau ziņots, informāciju par incidentu Vīnē dzīvesstila portālam «Sejas» pastāstīja kāda pārim pietuvināta persona, atklājot, ka vienā no šādiem romantikas pilniem vakariem uzņēmējs piekāvis sievu. Kamēr Valērijs Maligins šo informāciju noliedz, Elīna notikušo apstiprina.

«Tā visa ir patiesība. Tas ir kaut kas briesmīgs, tam grūti noticēt, neatzīstu šādu lietu ķidāšanu presē, jo presē rakstītajam bieži vien ar patiesību nav nekāda sakara. Tiem, kas par mani uztraucas, varu teikt, ka nu ar manu fizisko veselību viss ir kārtībā, vairāk par savu dzīvību nebaidos. Emocionāli esmu spēcīga personība un tikšu pāri šim nodarījumam, šai nodevībai. Nekādi citi komentāri no manas puses nesekos,» sarunā ar «Sejas» atklāj Elīna.

Austrijas likuma sargi, izskatot lietas materiālus, atzinuši Elīnu par upuri un tiesa izrakstījusi aizliegumu, kas neļauj Valērijam tuvoties Elīnai.

Tāpat pārim pietuvinātā persona arī atklāj, ka pagājušajā gadā Elīna ar Valēriju mēnesi atradušies Šveicē, jo uzņēmējs ārstējies vienā no dārgākajām valsts psihiatriskajām klīnikām. To pierādot gan vīrieša neesamība savā darba vietā, gan Elīnas «Instagram» konts, kurā publiskotas fotogrāfijas vietās, kas atrodas netālu no klīnikas.

Tāpat uzņēmēju vidē klejo baumas, ka Valērijs ir biežs Stradiņa slimnīcas toksikoloģijas intensīvās nodaļas viesis, jo cieš no alkoholisma, kuru nekādi nespēj uzveikt.

Jau vēstīts, ka Valērijs un Elīna gredzenus mija 2016. gada 21. oktobrī.