Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Absurda iemesla dēļ Pakistānā klasesbiedrs līdz nāvei piekauj kristiešu pusaudzi

Kristiešu pusaudzim Šaronam Masiham tika uzbrukts pēc tam, kad viņš dzēra no tās pašas glāzes, no kuras dzer viņa musulmaņu klasasbiedri, vēsta izdevums «The Independent». 

Septiņpadsmit gadus vecais jaunietis apmeklēja «MC Model Boys Government School Burewala» tikai trīs dienas pirms notika incidents.

Skolotājs, kurš bijis klāt incidenta brīdī, norādījis, ka nav to pamanījis, jo lasījis avīzi, ziņo «iNews».

Viens audzēknis - Muhamads Ahmeds Rana ticis arestēts, un norādījis, ka viņš uzbrucis cietušajam pēc tam, kad viņš sasitis viņa telefona ekrānu.

Autopsija atklāj, ka puisis miris pēc atkārtotiem triecieniem pa ķermeni un galvu. Puiša māte raksturojusi viņa nāvi kā «lielu zaudējumu», norādot, ka vēl nav veikta pienācīga izmeklēšana.

Puisis ticis aizsūtīts uz «MC Model Boys Government School Burewala» pēc tam, kad viņam labi veicies vietējā ciema skolā. Ģimene gadiem krājusi naudu, lai varētu atļauties skolas naudu, bet nebija spējīgi samaksāt par skolas uniformu. Tāpēc pirmajā skolas dienā viņš ieradās savās drēbēs, par ko tika iepļaukāts un atstāts par sodu stāvēt ārā visu dienu.

Tāpat viņš cieta no citiem apvainojumiem un citi audzēkņi regulāri centās viņu piespiest pievērsties islāmam.

Pakistānas britu kristiešu asociācijas vadītājs Vilsons Čaudrijs norādīja, ka tas ir atgādinājums tam, ar ko saskaras kristieši Pakistānā.

«Tas tikai kalpo mums par atgādinājumu, ka naids pret reliģiskajām minoritātēm ir ieaudzināts iedzīvotāju vairākumam jau no mazotnes caur kultūras normām un neobjektīvu valsts izglītības programmu,» viņš teica.