Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kampaņas laikā iedzīvotāji varēs saņemt pasi pie sabiedrībā zināmiem cilvēkiem

Atklājot laba servisa kustības kampaņu valsts pārvaldē, ceturtdien, 14. septembrī, iedzīvotājiem būs unikāla iespēja noformēt vai saņemt savu pasi vai personas apliecību (eID karti) pie sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejā.

Pasākums notiks rīt plkst. 12 Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Rīgas 1.nodaļā, Čiekurkalna 1. līnijā 1, k-3, Rīgā.

Ar laba servisa kustību valsts pārvaldē Valsts kanceleja jau trešo gadu pēc kārtas aicina iedzīvotājus novērtēt izcilu klientu apkalpošanu un balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem. Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos!

Kampaņu atklās ar īpašu pasākumu, kurā PMLP klientu apkalpošanas speciālistu lomā iejutīsies Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča, «Radio SWH» personība Kaspars Breidaks, televīzijas personība Jana Duļevska un «SEB bankas» «Private Banking» vadītāja Aija Miķelsone.

Laba servisa kustība ir iniciatīva, kuru Valsts kanceleja aizsāka 2015.gadā, lai uzlabotu valsts pārvaldes iestāžu darbu un attīstītu uz klientu orientētu kultūru. Līdz ar šo kustību tika iedibināta arī «Klientu apkalpošanas goda balva». Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, kas tiek noskaidroti iedzīvotāju balsojumā. Balsot iespējams, aizpildot anketu tīmekļvietnē «mazaksslogs.gov.lv» un mobilajā lietotnē «Futbols» līdz 12. novembrim.

Pērn «Klientu apkalpošanas goda balvu» saņēma Lauku atbalsta dienesta klientu apkalpošanas speciāliste no Valmieras Inita Tauriņa, Valsts ieņēmumu dienesta galvenā nodokļu inspektore no Jelgavas Ilona Zorova un Sociālās integrācijas valsts aģentūras sociālā pedagoģe no Jūrmalas Ausma Rava.

Savukārt 2015. gadā goda balvu saņēma Valsts zemes dienesta klientu konsultante no Jelgavas Guna Slāģe, Valsts meža dienesta vecākā referente no Balviem Lorija Trepcova un Valsts ieņēmumu dienesta galvenā nodokļu inspektore no Rīgas Vanda Bērziņa.