Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmdienas horoskops: 18. septembris

Dienas horoskops: pirmdiena

AUNS Darbā risinoties svarīgiem notikumiem, neparko nevēlēsies stāvēt malā! Svarīgi laikus izteikt savas domas par notiekošo. Šī ir atbilstoša dienai, lai sakārtotu attiecības ar līdzgaitniekiem.

VĒRSIS Ja plāno veikt, ko nozīmīgu, šis varētu būt īstais brīdis. Būtiskākos darbus prātīgāk ieplānot līdz pēcpusdienai. Šodien nedrīkst ļauties skumjām, melanholijai, jācenšas darboties kolektīvā.

DVĪŅI Kolēģi var nākt klajā ar interesantu priekšlikumu, taču arī tev pašam ideju netrūks. Kopīgiem spēkiem spēsi vai kalnus gāzt. Labs brīdis personīgā biznesa uzsākšanai, lietišķo kontaktu dibināšanai.

VĒZIS Attiecības ar laulāto var sarežģīt tava attieksme pret naudas lietām. Iespējams, būsi pārāk strikts un taupīgs. Laba diena radošu projektu īstenošanai, sava zināšanu loka paplašināšanai.

LAUVA Tev var veiksmīgi izdosies pārliecināt augstākstāvošos par savu plānu nepieciešamību, bet tas tev šķitīs par maz, vēlēsies arīdzan nedalītu kolēģu atbalstu. Ar ambīcijām gan esi piesardzīgāks, nekrīti galējībās.

JAUNAVA Darba lietās šis var izrādīties nestabils brīdis. Gan juridiskās, gan finansiālās lietas patiesi labāk atstāt uz citu dienu. Nav izslēgta nervu pārslodze un tai sekojošas galvassāpes, neliela nomāktība.

SVARI Iespējamas nejaukas situācijas, tomēr tev tā vai citādi izdosies no tām izkļūt ar veselu ādu. Kāds nopietni izdomāsies par savas darbības patiesajiem mērķiem, dzīves jēgu un citām globālām lietām.

SKORPIONS Rūpes par māju, bērniem, var nodarbināt tevi vai visu dienu. Nav izslēgts, nāksies ātrāk doties prom no darba, lai pagūtu īstenot solīto atvasītēm vai laulātajam. Vakarā esi piesardzīgāks pie auto stūres.

STRĒLNIEKS Nestreb karstu! Esi piezemētāks, runājot ar priekšniecību, neļauj sakāpinātajām emocijām radīt konfliktsituācijas. Vakaru visticamāk vēlēsies pavadīt tuvāko draugu lokā.

MEŽĀZIS Kaut arī biznesa lietu kārtošanai šī varētu būt piemērota diena, tomēr tehniski sarežģītas ieceres diez vai būs veiksmīgas. Tāpat vēlams būt apdomīgākam ar izteicieniem, rūpīgāk saudzēt apkārtējo jūtas.

ŪDENSVĪRS Viss, ko darīsi, apkārtējiem diemžēl var likties nepietiekami labs. Īsāk sakot, diena vairāk piemērota individuālām aktualitātēm. Ir vērts koncentrēt savu uzmanību garīgām vērtībām.

ZIVIS Ja dodies komandējumā, ceļo, tad noteikti neizlaid pasi no rokām, rūpīgāk pieskati savu bagāžu. Nav izslēgts, tev izdosies nonākt ļoti radošu, interesantu cilvēku lokā, kurā lieliski pavadīsi laiku.