Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otrdienas horoskops: 19. septembris

Dienas horoskops: otrdiena

AUNS Mainīgais noskaņojums var nedaudz pasliktināt attiecības ar kolēģiem. Mēģini būt lietišķāks, vairāk rūpēties par savu darbu kvalitāti un mazāk uzmanības pievērst tenkām par sevi.

VĒRSIS Tu galveno uzmanību pievērsīsi kārtībai, darba pienākumiem, tomēr tas negarantēs panākumus profesionālajā jomā! Būtiskāka izrādīsies spēja pielāgoties jauniem apstākļiem, radoša pieeja lietām.

DVĪŅI Meklēsi kompromisu starp personiskajām interesēm un sabiedrības vēlmēm. Var rasties domstarpības ar laulāto draugu. Kāda cilvēka rīcība tevi jūtami sajūsminās, iedvesmos jauniem plāniem.

VĒZIS Ideālistiskā dzīves nostāja var neļaut objektīvi skatīties uz lietām, taču redzēt patiesos notikumu apstākļus šodien var izrādīties pat ļoti būtiski! Ir vērts ieklausīties gados vecāku kolēģu teiktajā.

LAUVA Būsi straujš un neprognozējams. Apkārtējie pat nespēs tikt līdzi tavam trakajam skrējienam pa dzīvi. Attiecībās ar mīļoto nekļūsti egoistisks, vairāk rūpējies par partnera vēlmēm.

JAUNAVA Sākot no šodienas, tevī būs vērojama tieksme pēc pārmaiņām, taču tās var nest vilšanos, tāpēc nesteidzies pieņemt radikālus lēmumus. Vari iegādāties kādu zinātniska rakstura izdevumu.

SVARI Lietišķu kontaktu dibināšanai vairāk piemērota dienas pirmā puse. Vari arīdzan doties komandējumā, ceļojumā, veidot partnerattiecības. Visā, ko veic, noteikti, saglabā godīgumu.

SKORPIONS Saskaroties ar kolēģa neveiklo vai pat aplamo rīcību, centies saglabāt savaldību! Nelabvēlīgs brīdis kontaktu dibināšanai, līgumu slēgšanai, kā arīdzan nākotnes plānu kaldināšanai.

STRĒLNIEKS Būs manāmi sasprindzis, visā vadīsies no personīgajām interesēm, simpātijām. Esi taisnīgāks pret apkārtējiem, rūpīgāk ieklausies viņu viedoklī, pat ja tas izskan kritikas izpausmēs.

MEŽĀZIS Ja vien tu spētu apstāties un lēnām apskatīties uz visu no malas, kā arī neuztvert lietas tik personīgi, atrisinātos daudzas neskaidrības! Daži Mežāži gūs romantiskus uzmanības apliecinājumus.

ŪDENSVĪRS Tava savdabīgā attieksme pret līdzcilvēkiem izsaukt neizpratni un pat nosodījumu. Necenties kādu pārliecināt par saviem uzskatiem, labāk smaidi un esi draudzīgāks, jo īpaši pret kolēģiem.

ZIVIS Dažas Zivis šodien var nonākt savu sapņu varā, ļausies dažādiem kārdinājumiem. Atturies no veikalu apmeklējuma, jo tā tu spēsi ietaupīt savu naudiņu uz nepārdomātu pirkuma rēķina.