Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latvijas Gāze» komentē situāciju par smirdoņu Vecmīlgrāvī

«Latvijas Gāze» (LG) norādījusi, ka smirdēšanas avots Vecmīlgrāvī nav bijusi gāzes noplūde, portālu «Apollo» informēja LG pārstāvis Kaspars Upacieris.

AS «Latvijas Gāze» informē, ka vakar, 12. Septembrī, laika posmā no 19:00 līdz 22:00 avārijas dienests saņēma vairāk kā 100 zvanus no Rīgas iedzīvotājiem par nepatīkamu smaku Sarkandaugavā, Jaunmīlgrāvī, Vecmīlgrāvī, Mangaļos un Vecāķos.

LG uz visām iedzīvotāju norādītajām adresēm nosūtīja avārijas dienesta brigades, un pārbaudot visu dabasgāzes sistēmu, noplūdes netika konstatētas.

LG nav zināms radītās smakas avots.

LGizsaka pateicību iedzīvotājiem par modrību, un atvainojās, par īslaicīgiem sakaru traucējumiem, jo zvanītāju vienlaicīgi bija ļoti daudz.

Iepriekš vēstīts, ka otrdienas vakarā iedzīvotāji ziņoja par Vecmīlgrāvī un tā apkārtnē gaisā izplatījušos nezināmas izcelsmes vielas smaku. VUGD skaidroja, ka laikā no plkst. 20 līdz 22 par to saņemti vairāk nekā 400 zvani uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112. Ierodoties notikuma vietā, kopā ar VVD un Ostas policiju tika apsekota teritorija, bet konkrēts smakas izcelsmes avots netika konstatēts.