Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalā garnadzis nozadzis telefonu un citus piederumus

Jūrmalā garnadzis nozadzis telefonu un citus piederumus. Ļaundaris aizturēts, portāls «Apollo» uzzināja policijā. 

10.septembrī, pagājušajā svētdienā, pulksten 3.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī tika saņemta informācija par kādu vīrieti, kurš viesnīcas teritorijā nozadzis mobilo telefonu, austiņas un lādētāju. Par šo notikumu ziņoja cietusī persona.

Policisti, ieradoties notikuma vietā, noskaidroja, ka cietusī persona ir viesnīcas administratore, kura uz brīdi bija pametusi savu darba vietu. Šo izdevību izmantoja kāds garnadzis, kurš pieskrējis pie administratores galda, paķēris telefonu, austiņas un lādētāju un ātrā solī devies prom. Atgriežoties darba vietā, administratore konstatējusi zādzības gadījumu.

Likumsargi ieguva video materiālu, kur bija skaidri redzams nozieguma brīdis un iespējamais vainīgais.

12.septembrī Jūrmalas iecirkņa policisti par zādzību aizturēja 1990.gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem gadījumiem.

Pagaidām policistiem nav izdevies atgūt nozagtās mantas un tās atgriezt īpašniecei.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta trešās daļas - par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā vai, ja tā izdarīta no glabātavas. Par šo noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd aizturētā persona atrodas izolatorā, un šodien tiks lemts jautājums par viņa apcietināšanu.