Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dziedātāja Marta Grigale dalās ar karstiem kadriem no medusmēneša

Dziedātāja Marta Grigale, kura pērn ar dziesmu «Choices» piedalījās Latvijas «Eirovīzijas» atlases konkursā «Supernova», kopā ar mīļoto vīrieti atpūšas Indonēzijas salā Bali, kamēr Latvijā jau teju iestājies rudens.

Ar saviem piedzīvojumiem Grigale aktīvi dalās arī sociālajos tīklos, publiskojot fotogrāfijas, kurās karstā laika dēļ kamerai pozē vieglos apģērba gabalos, baudot atsvaidzinošas peldes un vietējos gardumus.

«Īsais stāsts tāds, ka apprecējāmies pirms 2 gadiem, bet medusmēnesī dažādu apstākļu sakritību dēļ nevarējām doties. Tomēr nekas nenotiek tāpat vien! Un šobrīd esam tik laimīgi un pateicīgi atgūt iekavēto tieši šeit un tagad. Ne-nor-mā-li. [..]

Es vispār neesmu no tiem, kas ir sajūsmā par lielu karstumu. Kad Latvijā ir +30, esmu diezgan nelietojama. Bet šeit, neskatoties uz karstumu un mitrumu, ir tieši tā, kā vajag,» savus piedzīvojumus komentē dziedātāja.

Kā zināms, Grigalei neizdevās izkļūt no «Supernova» pusfināla.

Konkursā pērn uzvarēja grupa «Triana Park». Pirmajā «Eirovīzijas» pusfinālā 9. maijā Latvijas pārstāvji sacentās ar Zviedrijas, Gruzijas, Austrālijas, Albānijas, Beļģijas, Melnkalnes, Somijas, Azerbaidžānas, Portugāles, Grieķijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Čehijas, Kipras, Armēnijas un Slovēnijas pārstāvjiem, bet neiekļuva starp 10 labākajiem, kuri saņēma ceļa zīmi uz finālu. 

Pēc žūrijas un skatītāju kopvērtējuma, Latvijas pārstāvji «Triana Park» ar dziesmu «Line» pirmajā pusfinālā palika pēdējā vietā.

«Eirovīzijas» dziesmu konkursā uzvaras laurus plūca Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrals.

 

It's a hard life but someone's gotta do it 🤷🏻‍♀️🌴

A post shared by MARTA GRIGALE (@marta_grigale) on