Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«McDonald's» darbiniece dzemdē tualetē un mēģina noslīcināt jaundzimušo podā

ASV kāda «McDonald's» darbiniece centusies noslīcināt savu jaundzimušo tualetes podā uzreiz pēc tam, kad bija dzemdējusi ātrās apkalpošanas restorāna tualetē, vēsta izdevums «The Independent». 

25 gadus vecā Sāra Loknere aizgāja no vakara maiņas ātrās ēdināšanas restorānā Redvudsitijā, Kalifornijā, un devās uz tualeti, aizbildinoties ar vēdera sāpēm.

Kolēģis, kurš viņu pārbaudīja, atrada lielu asins peļķi ārpus kabīnes, kamēr cita kolēģe pamanīja viņai rokās jaundzimušo.

Kamēr kolēģis steidzās pēc palīdzības, viņš dzirdēja no tualetes dīvainas skaņas. Loknere atkārtoti kliegusi, lai kolēģe nezvana policijai, sakot, ka viņai bijis «smags periods».

Saskaņā ar «The Daily Journal» informāciju, izmeklētāji atraduši jaundzimušo bez pulsa un elpošanas pazīmēm. Jaundzimušais tika nogādāts bērnu slimnīcā un pieslēgts medicīnas iekārtām. Patlaban bērns ir atslēgts no dzīvības uzturēšanas sistēmas un, visticamāk, izdzīvos šo traģēdiju.

Loknere policijai norādījusi, ka nav zinājusi par savu grūtniecību un bijusi pārsteigta, ka dzemdējusi bērnu. «Viņas draugs un neviens no kolēģiem arī to nezināja,» norādīja prokurora vietniece Karena Guidoti.

«Mēs visi varam piekrist, ka šīs lietas fakti ir visai šokējoši. Zīdainis, jaundzimušais ir neticami ievainojams,» piebilda Guidoti, norādot, ka ir šokējoši, ka persona tā spēj rīkoties ar bezpalīdzīgu jaundzimušo.

Kāds «McDonald's» darbinieks raksturoja notikušo kā «traģēdiju». «Viņa bija jauniņā un neviens īsti par to nerunā,» norādīja Mari Martinezs.

Loknere tiek apsūdzēta slepkavības mēģinājumā un citos nodarījumos, ieskaitot smagus miesas bojājumus bērnam. Viņa pavadīs dzīvi cietumā, ja viņu notiesās.

Apsūdzētā ieradās tiesā pirmdien, kur spriedums netika mainīts. Viņa tika paturēta apcietinājumā līdz nākamajai tiesas sēdei 18. septembrī.