Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aktrise Aurēlija Annužīte: Cilvēki Latvijā ir nelaipnāki kā citviet

Aktrise un sešu bērnu mamma Aurēlija Annužīte-Lauciņa (44), kura pērn laida pasaulē dvīņus, intervijā pastāstījusi, ka ģimene regulāri dodas ceļojumā uz Austriju. Katru reizi pēc šīs zemes apmeklējuma viņa piedzīvo «kultūršoku», jo, atgriežoties Latvijā, viņasprāt, cilvēki ir daudz nelaipnāki un noraidošāki kā citur.

«Diezgan daudz laika pavadām Austrijā. [..] Ar kaimiņu laipni parunāties, pajokot ar apkalpojošo personālu... Baznīcā, tirgū, pilsētā visi ucina manus bērnus, piedāvā pieskatīt, kamēr iepērkos. Tā ir iekšēja, paaudžu paaudzēs mantota kultūra.

Atgriežoties Latvijā, mēģināju tāpat komunicēt arī šeit. Ar nepazīstamiem cilvēkiem pajokoju, mēģināju uzsākt sarunu, bet pretī saņēmu noraidošu acu skatienu un klusēšanu. Cilvēki neuzticas, domā, ka man ir kādi slēpti nolūki,» sarunā ar žurnālu «Ieva» atklājusi Annužīte.

Kā zināms, aktrise 2005. gadā salaulājās ar Andri Lauciņu. Pārim ir kopumā pieci bērni - Agate, Jāzeps, Marija un nu arī pasaulē nākušie dvīņi Alberts un Teodors.

Aurēlijai ir arī pieaudzis dēls no attiecībām ar aktieri Ivaru Kalniņu, bet Andrim Lauciņam ir divas atvases no iepriekšējās laulības.