Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Haoss Londonas dzelzceļa stacijā Jūstonā pēc gāzes balonu eksplozijas

Aptuveni 150 000 pasažieru, kuri piektdien nolēmuši izmantot vienu no Lielbritānijas aizņemtākajām dzelzceļa stacijām, lūgti to nedarīt ugunsgrēka dēļ, ziņo «The Independent».

Milzīgs ugunsgrēks, eksplodējot gāzes baloniem, izcēlās neilgi pirms pusnakts tuvējā kokapstrādes ražotnē blakus «Watford Junction».

«Caledonian Sleeper» vilciens, kas devās uz Edinburgu un Glāzgovu, ticis atcelts un atgriezies Jūstonas stacijā.

Jūstona ir piekta lielākā Lielbritānijas dzelzceļa stacija ar desmit tūkstošiem pasažieru, kas ierodas no Blečlijas, Miltonkeinsas, Northemptonas, tāpat kā no tālākiem galamērķiem - Birmingemas, Liverpūles, Mančestras un Glāzgovas.

«Network Rail» pārstāvji norāda, ka avārijas dienesti strādājuši visu nakti, lai novērstu liesmas. Postījumus apskatījuši inženieri un paziņojuši, ka pagaidām vilcieniem kursēt ir nedroši.

«Kamēr avārijas dienesti cīnās ar ugunsgrēku, vilcieniem nav iespējams pārvietoties,» norāda dzelceļa uzņēmums «London Midland». Uzņēmums iesaka pasažieriem piektdien nepārvietoties ar vilcienu posmā starp Miltonkeisu un Jūstonu.

Savukārt «Virgin Trains» sniedz ierobežotu pakalpojumu, norādot, ka vilcienu reisi var tikt atcelti vai kavēties līdz pat divām stundām.