Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valsts ceļi augusta lietavu radīto zaudējumu segšanai prasīs pusotru miljonu eiro

Augusta lietavas un plūdi Latvijas valsts ceļu tīklam nodarījuši zaudējumus pusotra miljona eiro apmērā, aģentūrai LETA pauda AS «Latvijas valsts ceļi» (LVC) pārstāve Anna Kononova.

Viņa norādīja, ka LVC šādi izdevumi nebija plānoti. Aprēķini iesniegti Satiksmes ministrijā, kas jau tālāk aicinās valdību attiecīgu summu piešķirt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Vienlaikus Kononova piebilda, ka aprēķinātajos zaudējumos neietilpst izdevumi, kas radīsies, lai novērstu pēdējo divu dienu lietavu radītās sekas. Lai saprastu nodarīto skādi, jāsagaida, kad kritīsies ūdens līmenis.

Kā ziņots, plūdu dēļ satiksmei patlaban slēgts valsts reģionālā autoceļa P62 Krāslava-Preiļi-Madona posms pie Kvītaines Krustpils novada Atašienes pagastā, kā arī valsts vietējie ceļi - autoceļa V759 Rožupe-Švirksti posms no 1,3 līdz 2,6 kilometram, Žīguri-Silaciems-Katleši (V473) Viļakas novada Žīguru pagastā pie Katlešiem, kā arī Livzinīki-Krīvu Stiglova (V530) Kārsavas novada Mežvidu pagastā.