Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Autovadītāju ievērībai: Latgalē četri applūduši un slēgti ceļi; palēnināta satiksme Pierīgā

Arī nedēļas nogalē autovadītājiem jārēķinās ar palēninātu satiksmi Pierīgā, īpaši uz Rīgas apvedceļa Salaspils novadā, portālu «Apollo» informēja Latvijas Valsts ceļi.

Uz Rīgas apvedceļa pie tilta pār Mazo Juglu notiek būvdarbi un satiksme tur tiek organizēta pa vienu ceļa joslu. Lai arī nepieciešamības gadījumā tur strādā satiksmes regulētāji, satiksme var būt palēnināta, īpaši virzienā no Baltezera puses. Tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem iesakām izmantot citus maršrutus.

Svētdien, 17. septembrī, Ikšķilē notiks kalnu divriteņu maratona kārtējais posms un uz sacensību laiku tiks slēgts reģionālā autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posms Ikšķilē un tās apkaimē.

Plānojot savus brīvdienu braucienus, autovadītājiem jārēķinās ar to, ka daudzviet valsts autoceļu tīklā turpinās remontdarbi. Lielākie satiksmes ierobežojumi ir:

  • no Varakļāniem līdz Viļāniem (A12), kur ir 12 luksoforu posmi;
  • no Rēzeknes līdz Ludzai (A12), kur ir seši luksoforu posmi;
  • pie Saldus (A9), kur ir seši luksoforu posmi
  • no Bašķiem līdz Preiļiem (P62), kur ir septiņi luksoforu posmi;
  • no Augšlīgatnes līdz Nītaurei (P32), kur ir četri luksoforu posmi un vietām apbraucamie ceļi.

Latgalē ilgstoša lietus rezultātā upēs un novadgrāvjos ir cēlies ūdens līmenis un applūst autoceļi. Atašienes pagastā ir slēgts valsts reģionālā autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62), posms, ir apturēti arī tur notiekošie būvdarbi. Tāpat ir slēgti četru valsts vietējās nozīmes autoceļu posmi:

  • Žīguri–Silaciems–Katleši (V473) tā 11,8. km Viļakas novada Žīguru pagastā pie Katlešiem;
  • Livzinīki–Krīvu Stiglova (V530) tā 2,6. km Kārsavas novada Mežvidu pagastā;
  • Rožupe–Švirksti (V759) tā 1,3. km pie Rožupes pagasta Švirkstiem.

Par vējā kritušiem kokiem un lietavu dēļ applūstošiem vai izskalotiem valsts autoceļiem, aicinām informēt, zvanot uz VAS Latvijas Valsts ceļi diennakts bezmaksas informatīvo līniju 80005555.

www.lvceli.lv