Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Amerikāņu televīzijas zvaigzni par seksuālu izmantošanu atsāks tiesāt aprīlī

Amerikāņu televīzijas zvaigznes Bila Kosbija lietas par seksuālu izmantošanu atkārtota izskatīšana sāksies 2.aprīlī, piektdien paziņojis tiesnesis.

Tiesas procesam sākotnēji bija jāatsākas 6.novembrī, tomēr tiesnesis Stīvens O'Nīls Noristaunā, Pensilvānijas štatā, piekrita atlikt to līdz pavasarim, lai dotu iespēju aktiera advokātiem sagatavoties.

Kosbija galvenais advokāts Braiens Makmonagls augustā paziņoja, ka vairs nepārstāvēs komiķi šajā lietā.

Viņu aizstāja Losandželosas slavenību advokāts Toms Mesero, kurš ieguva slavu, 2005.gadā panākot popmūzikas zvaigznes Maikla Džeksona attaisnošanu visās apsūdzībās par bērnu seksuālu izmantošanu.

Kosbija aizstāvības komandu papildinājuši arī citi advokāti.

Kā ziņots, tiesnesis 17.jūnijā atzina, ka tiesas prāva beigusies bez sprieduma, jo zvērinātie vairāk nekā 52 stundu laikā nespēja vienoties par spriedumu.

80 gadus vecajam Kosbijam atlikusī dzīve būtu jāpavada cietumā, ja viņu atzītu par vainīgu trīs epizodēs par seksuālu uzbrukumu vainu pastiprinošos apstākļos 44 gadus vecajai Andreai Konstandai. Uzbrukums noticis 2004.gada janvārī Kosbija īpašumā Filadelfijā.

Kosbija advokāti prāvas laikā uzstāja, ka apsūdzētais un Tempļa Universitātes darbiniece bija mīļākie, kuru seksuālās attiecības notikušas ar abpusēju piekrišanu.

Vairākas sievietes ir paziņojušas, ka gadu desmitu gaitā Kosbijs ir viņas sazāļojis un seksuāli izmantojis. Tomēr Konstandas lieta ir vienīgā, kas nonākusi tiesā pēc kriminālapsūdzību izvirzīšanas.

Kosbijs uz lietas izskatīšanas laiku atrodas brīvībā pret viena miljona ASV dolāru (840 000 eiro) drošības naudu.