Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Tas varēja būt letāli»: Mārupē notiek avārija autovadītājiem bīstamā vietā

Var droši teikt, ka vieta, kur krustojas Kantora un Lielā iela ir viena no autobraucējiem bīstamākajām vietām Mārupē. Vietējie šo vietu labi zina un laikus piebremzē, savukārt tiem, kas šeit iemaldījušies nejauši, krustojums nereti sagādā ļoti sāpīgus pārsteigumus, šovakar vēsta LNT raidījums «Degpunktā».

Šajā vietā apgrūtināta redzamība. Vietējie stāsta, ka situācija būtu labāka, ja tur nebūtu krūmu. «Kaut kā nepamanīju melno transportlīdzekli,» saka avārijas izraisītājs.

Lai arī jaunietis centies bremzēt – tas nav līdzējis. Auto priekšgals aizķēris garām braucošo spēkratu un atksanējis griezīgs troksnis. «Sanāca, ka viņu uzmeta 360 grādus, atsitās pret koku. Tas varēja būt letāli. Es protams vairāk baidījos par viņas dzīvību un veselību,» stāsta avārijas izraisītājs.

Par laimi apstāšanās milzīgajā ceļmalas kokā bijusi salīdzinoši veiksmīga. Ne auto vadītāja, ne garāmgājēji avārījā necieta. Ieva, kura šajā rītā bija devusies uz turpat netālu esošo darbavietu raidījumam pastāstījusi par piedzīvoto.

«Es braucu pa galveno ielu. Galvenais kam šeit pievēršu uzmanību – vai nav gājēju, jo tur ir gājēju pāreja. Gājēju nebija un tā arī braucu tālāk, bet puisis no mazāk svarīgā ceļa… Viņam bijusi nakts maiņa, nebija labi gulējis, aizsapņojās kaut kur un ietriecās man tieši sānā. Mana mašīna sarotēja un rezultātā es atstitos pret koku. Labi, ka visiem viss ir labi, bet diezgan nepatīkami.»

Lai arī satiksmes organizētāji vairākkārt centušies uzlabot šo īpaši neveiksmīgo krustojumu – acīmredzot nekas nav devis līdz šim vēlamo rezultātu.

«Vieta ir ļoti bīstama. Es ceru, ka šis būs viens no pierādījumiem, ka tev vajag kādu luksoforu ieviest,» saka cietusī.