Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valters skaidro, kāpēc nosaucis Jaunupu par «pid**u»

Otrdien, 12. septembrī, pēc Latvijas basketbola izlases zaudējuma Eiropas čempionātā pret Slovēnijas valstsvienību bijušais basketbolists un raidījuma «Hat Trick» vadītājs Valdis Valters un basketbola funkcionārs Edgars Jaunups publiski apmainījās ar laipnībām mikroblogošanas vietnē «Twitter». Valters skaidro, kāpēc nosaucis Jaunupu par «pid**u».

Sarunā ar izdevumu «Privātā Dzīve» Valters skaidrojis, ka jau septiņus gadus ar Jaunupu viņam nav labas attiecības - savulaik abi atjaunoja klubu VEF Rīga, bet 2010. gadā Valters to pametis nebeidzamo strīdu dēļ ar Jaunupu un jaunu prioritāšu dēļ.

«Tajā laikā kopā izdarījām visu, lai klubs kļūtu par labāko. Taču tālāk motivācijas man vairs nebija. Man sākās cita dzīve, citas prioritātes,» izdevumam stāstījis Valters.

Vaicājot, kāpēc nosauci Jaunupu tieši šādā vārdā, Valters atbildējis: «Domāju - kā cilvēks var būt tāds liekulis? No iekšienes grib tikai uzspiest savu pozīciju, bet tagad visus baigi apsveic. (..) Katrs šo vārdu var interpretēt pēc savas saprašanas. Ko es ar to domāju - tas tiks atklāts vēlāk,» intrigu atstāja Valters.

Lai arī Valters ar basketbolu nav saistīts jau vairākus gadus, viņš pauž savu nostāju: «Es neļaušu viņam to sagraut. Galu galā šo sistēmu 90. gados es izveidoju.»

Uzzini vairāk par Jaunupa un Valtera publisko apsaukāšanos vietnē «Twitter»