Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otrdienas horoskops: 26. septembris

Dienas horoskops: otrdiena

AUNS Nav izslēgts, kļūsi pārlieku kritisks gan pret sevi, gan apkārtējiem. Centies atrast veidu, kā līdzsvarot savu garastāvokli, sabalansēt vēlmes ar patiesajām iespējām. Diena vairāk piemērotāka fiziska darbam.

VĒRSIS Tev veiksmīgi izdosies nokārtot visa veida saimnieciski organizatoriskos jautājumus. Nav izslēgts, radīsies nopietnāka interese par tālāku izglītošanos, jaunu profesionālo iemaņu apguvi.

DVĪŅI Pilnīgi iespējams, tev veidosies jaunas darba attiecības, varbūt būsi iecerējis īstenot daudzsološu projektu, kopā ar labi zināmu, pārbaudītu biznesa partneri. Naudas lietas labāk kārtot pēcpusdienā.

VĒZIS Pavisam nejauši vari satikt sen neredzētu paziņu, ar kuru kopā vēlēsies kavēties pagātnes atmiņās, izrunāt, kas jauns noticis katra dzīvē. Darba jautājumos svarīgi saglabāt vēsu, praktisku pieeju.

LAUVA Attiecībās ar kolēģiem būsi laipns un smaidīgs, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka tev varēs kāpt uz galvas. Ja kāds uzmīs uz varžacīm, tu pratīsi likt par to manīt. Piemērota diena visa veida pārrunām.

JAUNAVA Nemēģini sasteigt notikumu gaitu, labāk ļauj notiekošajām lietām ritēt savu gaitu. Kontaktējoties ar jauniem biznesa partneriem, esi dzīvespriecīgāks, optimistiskāks, neizrādi šaubas, neuzticēšanos.

SVARI Centies godprātīgi pildīt savus darba pienākumus, jo turpmākā virzība pa karjeras kāpnēm, būs atkarīga no to kvalitātes! Neielaidies mīlas dēkās, pavisam noteikti, atturies no dienesta romāniem!

SKORPIONS Ieklausies kolēģu padomos. Protot saskatīt likteņa norādes, tu ātri vien varēsi realizēt savus nodomus, uzlabot sadzīves apstākļus. Dienas otrajā pusē iespējamas vairākas komiskas situācijas.

STRĒLNIEKS Vēlams ar lielāku atbildību attiekties pret darāmo. Esi punktuālāks, veicot aprēķinus, gatavojot dokumentāciju. Ja nejūties drošs par kādu lēmumu, uzmeklē pieredzes bagātāku kolēģi, lūdz viņa padomu.

MEŽĀZIS Miera labad, var nākties pievērt acis uz kolēģu trūkumiem. Iegaumē, darbs jau būtībā neaizpilda visu dzīvi – mājās tevi gaida otrā pusīte, un kas zina, varbūt viņai padomā ir kāds pārsteigums.

ŪDENSVĪRS Mazāk uztraucies par lietām, kuras nespēj pilnībā ietekmēt. Paveic savus pienākumus godam, pārējo atstāj likteņa rokās. Saskarsmē ar pretējo dzimumu būsi ļoti koķetīgs un valdzinošs.

ZIVIS Iespējams, pats būsi pārsteigts par savas izdomas bagātību. Šodien vari nokļūt kādā amizantā situācijā, par kuru atceroties, vēl ilgi būs jāsmejas. Atbilstoša diena visdažādāko radošo ieceru īstenošanai.