Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piektdienas horoskops: 29. septembris

Dienas horoskops: piektdiena

AUNS Necenties izgudrot savu kārtību, šoreiz labāk rīkojies saskaņā ar vispārpieņemtiem noteikumiem, citādi sasniegumi var pazust kā nebijuši. Iespējami strīdi ar kolēģiem pārāk dažādo uzskatu dēļ.

VĒRSIS Viss, kas saistīts ar solījumiem, šodien diemžēl var sagādāt vilšanos. Izvairies no lieliem masu pasākumiem, sargi savu maciņu. Kāds savtīgi var mēģināt izmantot pazīšanos ar tevi.

DVĪŅI Tavi centieni attaisnosies! Savukārt slinkajiem Dvīņiem var nākties savu bezdarbību skaidrot priekšniecībai. Būtiski ievērot mēra izjūtu, godīgumu it visā, kas skar darba pienākumus.

VĒZIS Priekšniecība var neapzināti pārbaudīt tavu pacietību, ar uzlikto pienākumu izpildi. Nerisini konfliktsituācijas ar valdonību, šoreiz labāk piekāpties. Pārskati savus dokumentus, jo iespējamas dažādas pārbaudes.

LAUVA Šodien tevi var gaidīt labas ziņas un notikumi. Veiksmīgs laiks savu ieceru piepildīšanai. Produktīva diena biroju darbiniekiem. Nodrošini savas darbavietas ar jaunu tehniku.

JAUNAVA Izmanto zvaigžņu labvēlību! Vari droši pievērsties analītiskajai un saimnieciskajai darbībai. Padosies jaunu kontaktu dibināšana, it sevišķi, ar ārzemniekiem. Vari arīdzan doties ceļojumā.

SVARI Darba būs vai pilnas rokas, tāpēc noteikti sāc ar svarīgāko un, ja pietiek laika, vari paveikt arī pārējos darbiņus. Veiksmīgāks brīdis uzņēmējiem, kā arī radošo profesiju pārstāvjiem.

SKORPIONS Tas, kurš mēģinās tev rakt bedri, iegāzīs pats sevi. Tu alksi pēc jaunām zinībām, vēlēsies bagātināt radošo un garīgo potenciālu. Piemērots laiks reliģisku noskaņu pasākumiem.

STRĒLNIEKS Izcelsies ar savu iztēli. Tev dzims daudz spīdošu ideju un tās jūtami spārnos tevi, padarīs dzīvespriecīgu. Veiksmīgs laiks jaunu profesionālo iemaņu gūšanai, ceļojumiem un formalitāšu kārtošanai.

MEŽĀZIS Ar dūri galdā, noteikti neko nepanāksi! Labāk risini visas konfliktsituācijas diplomātiskā ceļā. Kāds no Mežāzis var kļūt par baumu objektu, taču esi mierīgs, nelabvēļi no tā neko neiegūs.

ŪDENSVĪRS Būsi neziņā gan par vēlamo, gan arī par iespējamo. Neesi tik jūtīgs pret katru kolēģu piezīmi vai ironisku izteicienu. Kāds var piepeši aizrauties ar filozofiska vai okulta rakstura jautājumiem.

ZIVIS Ar savu mierīgumu, nosvērtību iekarosi apkārtējo simpātijas. Ģimenes dzīvē gaidīsi lielāku uzmanību, jūtu apliecinājumus. Neesi pārāk prasīgs attiecībā pret saviem radiem.