Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sestdienas horoskops: 30. septembris

Dienas horoskops: sestdiena

AUNS Tu aktīvi meklēsi dzirdīgas ausis, kurām izklāstīt jaunos projektu uzmetumus, dzirdētu viņu viedokli. It visā gaidīsi sapratni un atbalstu. Nepadodies drūmumam, ja nenotiek kā plānots, turi galvu augšā!

VĒRSIS Saasināsies vēlme baudīt dzīvi. Tu tieksies pēc visa skaistā, neikdienišķā. Labprāt apmeklēsi kultūras pasākumus. Lielu gandarījumu gūsi, ja spēsi pierunāt arī otru pusi doties tev līdzi.

DVĪŅI Ja patiesi vēlies ko sasniegt, pirms tam izveido plānveidīgu sarakstu, pie kura arī vajadzētu pieturēties. Vari apdomāt iepriekš pieļautās kļūdas un turpmāk censties no tām izvairīties.

VĒZIS Var atklāties, kas līdz šim slēpts. Kā sekas tam, var nākties vilties kādā labi zināmā cilvēkā. Ar jebkuru jautājumu šodien labāk tikt galā pašam, jo apkārtējo atbalsts var nesniegt cerēto rezultātu.

LAUVA Kāds Lauvas zīmes pārstāvis apvērs kādu saistību pārtraukšanu, jo jutīsies nomākts, apgrūtināts. Nav izslēgts, radīsies iespēja doties pieredzes apmaiņas braucienā. Vēlams atturēties no alkohola lietošanas.

JAUNAVA Kaut kas nomāks tavu omu, bet apkārtējie to pat nepamanīs. Netici baumām, kuras skar tuviniekus, to dara kāds skaudīgs indivīds. Centies uzlabot savu fizisko formu, veselību.

SVARI Iespējams kāds negaidīts pavērsiens attiecībās ar tuvinieku, taču noskumt nav vērts, pēc laika viss mainīsies uz labo pusi! Vairāk aizdomāsies par savu atvasīšu nākotnes izglītošanās iespējām.

SKORPIONS Draudzību ar tuvu cilvēku var jūtami pārbaudīt materiālas dabas sarežģījumi. Tu šodien labāk sapratīsies ar radošiem cilvēkiem. Būs iespēja pārliecināties par sevis agrāk izteiktā viedokļa pareizību.

STRĒLNIEKS Ja ieturēsi pārlieku lielīgu attieksmi, augstu pašnovērtējumu, riskē nonākt konfliktsituācijās ar apkārtējiem. Šobrīd piemērots laika, lai kaut ko mainītu vai uzsāktu.

MEŽĀZIS Pēkšņi vari sajust vēlēšanos padarboties pa virtuvi, uzburt kādu TV noskatītu gardumu, pēc savas, nedaudz modificētās receptes. Attiecībās ar otro pusīti veidosies viegli, nepiespiesti.

ŪDENSVĪRS Tiec skaidrībā ar savām patiesajām vēlmēm un esi nosvērtāks savos vārdos, rīcībā. Ja pēkšņi kaut ko uzzini, neizdari uzreiz skaļus secinājumus, pārbaudi saņemto informāciju, pārdomā to!

ZIVIS Ar savu radoši – oriģinālo skatījumu uz dzīvi pratīsi piesaistīt līdzcilvēku uzmanību. Iespējams, domāsi par interešu klubiņa atvēršanu. Ģimenes dzīvē tieksies pēc saskaņas, mīļuma.