Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Rīgā notiek ikgadējais Miķeļdienas gadatirgus

Sestdien, 23. septembrī, Rīgā tiek atzīmēti tradicionālie ražas svētki - Miķeļdienas gadatirgus, kas norisinās Doma laukumā.

Kā informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, pasākums notiek no plkst. 9 līdz 17, kad tirgus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus, kā arī baudīt kultūras programmu.

Miķeļdienas gadatirgū ikviens var iegādāties amatnieku un tautas lietišķās mākslas meistaru darinājumus, kā arī nopirkt rudens ražas veltes, zāļu tējas, medu, maizi, gaļu, zivis, pirts lietas, veselības un ārstnieciskās kosmētikas izstrādājumus.

Miķeļdienas svinības šajā dienā norisinās arī pilsētas apkaimēs.

Miķeļdienas gadatirgus pasākuma laikā no plkst. 5 līdz 21 daudzviet Vecrīgā ir slēgta transportlīdzekļu, tai skaitā velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme.

Satiksme ir slēgta Doma laukumā, Herdera laukumā, Jaunielas posmā no Doma laukuma līdz Krāmu ielai, Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam, Jēkaba ielas posmā no Doma laukuma līdz Mazajai Pils ielai, Tirgoņu ielas gājēju zonā un posmā no Šķūņu ielas līdz Tirgoņu ielas braucamajai daļai.

Miķeļdienas gadatirgu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, to organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība.