Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceturtdienas horoskops: 5. oktobris

Dienas horoskops: ceturtdiena

AUNS Šobrīd droši vari apmeklēt visdažādākos seminārus, dibināt kontaktus ar radošās pasaules pārstāvjiem. Mainot vidi, tevī dzims jaunas idejas, jūtami uzlabosies garastāvoklis.

VĒRSIS Trauksmaina, bet vienlaikus arī veiksmīga diena radošam darbam. Darījumu pasaulē būsi patiesi atjautīgs, kas palīdzēs izcelties konkurentu vidū. Attiecībās ar otro pusīti vēlēsies gūt spilgtākās izjūtas.

DVĪŅI Piemērots brīdis, lai pilnveidotu savas zināšanas profesionālajā jomā. Panākumi garantēti tiem, kuri nebaidīsies no visa jaunā, izaicinošā. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem iespējamas romantiskas iepazīšanās.

VĒZIS Atrodi nodarbošanos, kura palīdzētu tev izrauties no ikdienas apnicīgā ritējuma, atvērtu ceļu jauniem iespaidiem, izjūtām. Mīlas frontē ļaujies sev tik raksturīgajam radošumam, sagādā mīļotajam pārsteigumu.

LAUVA Nesavaldības dēļ var apgrūtināties attiecības ar līdzcilvēkiem. Centies apvaldīt sarkasmu, jo tas tikai situāciju vēl vairāk saasinās. Ja nekādi nespēj iekļauties kolektīvā, mēģini vairāk darboties vienatnē.

JAUNAVA Darba spējas tiešā veidā būs atkarīgas no attiecībām ģimenē. Neapvainojies uz mīļoto, ja tas dusmās pasaka, ko lieku, vakarā viņš jau būs apzinājies savu kļūdu un pats meklēs ceļu uz izlīgšanu!

SVARI Draugu, kolēģu padomi var izrādīties aplami, līdz ar ko, šobrīd labāk paļauties tikai uz saviem spriedumiem. Ja iespējams, atturies risināt naudas lietas, sarunās ar mīļoto esi rezervētāks, iejūtīgāks.

SKORPIONS Darba lietās iespējami satraucoši, neprognozēti jaunumi, kas tuvākajā laikā būtiski mainīs tavu ikdienas gaitu. Nav izslēgti tālāki ceļojumi, komandējumi vai izklaidējoša rakstura izbraukumi.

STRĒLNIEKS Neļauj apkārt notiekošajam novērst uzmanību no patiesi galvenā. Aktīvāk izmanto laiku lietišķu jautājumu risināšanai, savukārt privātās lietas kārto tikai pēc darba laika beigām!

MEŽĀZIS Visticamāk būsi pārāk nopietns, lai saprastu, izbaudītu apkārtējo jokus. Tev liksies, ka vispirms ir jāpadara darbs, un tikai tad var ļauties kam citam. Taču šoreiz liela nozīme būs draudzīgai, radošai videi.

ŪDENSVĪRS Iespējams, kļūsi jūtami prasīgāks pret saviem sadarbības partneriem, kādu no tiem vari pat iedzīt nelielā izmisumā. Taču rēķinies, ka aizkaitinot apkārtējos, tev pašam tas var atspēlēties dubultā.

ZIVIS Tu šobrīd vari pievērsties garīga, ezoteriska rakstura nodarbēm. Emocionālo labsajūtu labvēlīgi ietekmēs jogas nodarbības, meditācija. Pirms miega ļaujies aromterapijas nomierinošajam spēkam.