Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kaspars Dimiters sociālo tīklu «Facebook» uzskata par Antikristu

Dziedātājs, komponists, dzejnieks un Krusta skolas dibinātājs Kaspars Dimiters savā mājaslapā sociālo tīklu «Facebook» nodēvējis par Antikristu.

«Feisbuks ir arēna, kur nelaimīgajiem sevi laimīgus tēlot. Kur nežēlīgajiem rādīt, kā tie prot žēlot. Kur, īstos nodevušajiem, krāt virtuālos draugus. Kur cilvēku nīdējiem rādīt, cik ļoti tie mīl augus. Kur tiem, kuru bērnus jau «smack» veterāni skolo, rādīt, kā tie mīl dzīvniekus un mauriņus lolo. Kur izmirušos laukus un ķīmiskās trases ieraudzīt aklajiem, izlikties par dzimteni, planētu un visu cilvēci glābt čaklajiem.

Kur ar otrajām un trešajām sievām aizklāt uzticīgās pirmās. Kur rādīt ķīmiski kastaņbrūnās, ne savas īstās cirtas sirmās. Kur kredītu vergiem cīnīties par cilvēku tiesībām. Kur savu patieso izmisumu slēpt aiz uzspēlēti līksmām viesībām. Kur par visvainīgākajiem pļāpāt, kamēr tiem vairs nav ne vaina.

Kur savu vienu pret Cukerberga sešdesmit dzimumiem maina. Kur demonstrēt savu atziņu briedumu, izplatot sveša autora tekstu vai spriedumu.

Kur godīgos tēlot negodīgi izkrāpušajiem godu, lai gan tie sen pelnījuši nāves sodu. Kur svešajiem nolaupīt laimi, ar kuru tie dalās it kā ar kaut ko lieku. Kur zem smaidoša «selfija» paslēpt savu mirušo prieku. «Feisbuks» ir burvju spogulis, kurā tu pēc sevis neizskaties. Kur tu līdz reālā kapa malai nekad nebūsi patiess. «Feisbuks» ir tavas totālās mazvērtības sociālā kompensācija.

raksta Dimiters.

laida klajā reliģiska rakstura vēstījumu