Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmdienas horoskops: 9. oktobris

Dienas horoskops: pirmdiena

AUNS Spēsi īstenot pašu neprātīgāko ieceri. Var nākties uzņemties kāda kolektīvā pasākuma organizēšanu, vadīšanu. Kāds Auns var nolemt iegādāties, ko ilgi kārotu un nekas nespēs viņu no tā atturēt.

VĒRSIS Nāksies pacīnīties par savu vietu zem saules. Nav izslēgti konflikti ar līdzgaitniekiem tavas saasinātās taisnīguma izjūtas dēļ. Mēģini nedaudz rūpīgāk sabalansēt savas un apkārtējo vajadzības.

DVĪŅI Naudas lietām šī nebūs pati piemērotājā diena. Daudz sekmīgāk risināsies ar reklāmu, sociālajiem projektiem saistītais. Vari meklēt jaunus sadarbības partnerus, prezentēt savas ieceres augstākstāvošajiem.

VĒZIS Vēlamāk ignorēt cilvēkus, kuri tavuprāt ir subjektīvi, nespēj adekvāti novērtēt situāciju. Nav izslēgtas liktenīgas iepazīšanās ar gados jaunāku personu, kura jūtami mainīs tavu pasaules redzējumu.

LAUVA Ja darba lietas nerisinās tik veiksmīgi kā līdz šim, apbruņojies ar lielāku pacietību un apzinīgi pildi savus pienākumus! Mājas dzīvē notiekošais jūtami uzlabos tavu garastāvokli,

JAUNAVA Tev vajadzēs rast pamatojumu, materiālu guvu it visā ko iesāksi. Lai arī praktiska pieeja dzīve nav nekas slikts, tomēr pārāk merkantils pasaules skatījums var nodarīt ļaunu tev pašam...

SVARI Mācēsi saprasties arī ar tiem, kuru viedoklis tev patiesi nav pieņemams. Diplomāta dotības, intelektuālās spējas izcels tevi apkārtējo vidū. Nav izslēgts, izdosies iegūt kāda autoritatīva cilvēka labvēlību.

SKORPIONS Vairāk ieklausies kolēģu, tuvinieku sacītajā. Tieši spītības dēļ tu vari nonākt saspringtās situācijās, radīt absolūti nevajadzīgus konfliktus. Šodien labāk pašam nesēsties pie auto stūres.

STRĒLNIEKS Šobrīd ir veltīgi cerēt uz vieglu peļņu, viss būs jāpanāk ar smagu darbu, lielu piepūli. Labāk netērē esošos iekrājumus, pavisam drīz, var izrādīties, ka tiem ir daudz lietderīgāks pielietojums!

MEŽĀZIS Pārliecība par sevi, panākumiem būs galvenais panākumu balsts, tāpēc neļauj šim balstam «sašūpoties»! Piemērots brīdis, lai atgādinātu par sevi, saviem plāniem priekšniecībai.

ŪDENSVĪRS Tavas analītiskās dotības ies roku rokā ar praktiskajām iemaņām, kas savukārt ļaus iecerētos darbus paveikt necerēti ātri. Vairāk laika centies atlicināt jaunu zināšanu apguvei.

ZIVIS Diena kā radīta dažādu garīgo semināru apmeklēšanai, sevis pilnveidošanai. Arī tie zīmes pārstāvji, kuri ir sevi neuzskata par reliģioziem cilvēkiem, var sajust tieksmi pēc kā augstāka, netverama.