Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trešdienas horoskops: 11. oktobris

Dienas horoskops: trešdiena

AUNS Šodien lieti noderēs tavas līdera dotības, kareivīgais raksturs. Iespējams, izdosies panākt sev izdevīgu darījumu, pārliecināt priekšniecību rīkoties pēc tev parocīgāk plāna.

VĒRSIS Ir vērts svarīgākos darbus paveikt paša spēkiem, jo kādam uzticēties var tapt neizpildīts. Mazāk uztraucies par materiālas dabas jautājumiem, atlicini laiku sevis izkopšanai garīgajā plānā.

DVĪŅI Sabiedriska rakstura lietas ies no rokas. Vari droši piesaistīt saviem projektiem domubiedrus, sponsorus. Vienīgi atturies apmeklēt valsts iestādes, jo tās var tavā darbībā saskatīt birokrātiskus trūkumus.

VĒZIS Ikdienas pienākumu veikšana no tevis var prasīt daudz vairāk laika un enerģijas nekā ierasts. Taču esi bez bēdu, tavs ieguldītais darbs viennozīmīgi atmaksāsies. Vēlams atturēties no lielākiem pirkumiem.

LAUVA Šodien vari saskarties ar priekšniecības noraidošo attieksmi. Centies atklāti neizrādīt emocijas, jo tā riskē konkurentiem atklāt savas vājības. Mēģini savākties grūtajos brīžos, vienkārši atturēties no sarunas.

JAUNAVA Situācijas, kurās nonāksi palīdzēs apzināties tavus slēptos talantus, enerģijas rezerves. Dienas būs ražīga, taču vienlaikus tramīga. Kāda Jaunava var pat izpelnīties paaugstinājumu amatā.

SVARI Zemapziņā notiekošais burtiski lauzīsies uz āru. Tiem, kuriem uz sirds kas sakrājies, tagad ir īstais brīdis, lai izrunātos, gūtu sapratni, morālu atbalstu. Darba lietas šodien visticamāk novirzīsies otrajā plānā.

SKORPIONS Diemžēl pastāv neliela varbūtība, ka tiec piekrāpts no partneru puses. Esi apdomīgs savā pretreakcijā, ne vienmēr viss ir tā kā izskatās. Ja ņemies kādu nosodīt, pārliecinies, ka viņš tiešām ir vainīgs.

STRĒLNIEKS Tev izdosies prasmīgi novērtēt situāciju un rast tai atbilstošu risinājumu. Veikli vadīsi lietišķās pārrunas, mācēsi pārliecināt sadarbības partnerus rīkoties pēc saviem ieskatiem.

MEŽĀZIS Atrodoties ceļā, vai tas būtu komandējums vai izpriecu brauciens, var atgadīties dažādi misēkļi. Centies labāk vispār atturēties no pārvietošanās lielos attālumos, ilgstoši nesēdēt pie auto stūres.

ŪDENSVĪRS Attiecībās ar kolēģiem ātri vien var uzplaiksnīt nesaskaņas, pārāk atšķirīgo uzskatu dēļ. Vēlams būt diplomātiskākam, nedaudz maigāk paust savus uzskatus, neaizskart citu jūtas.

ZIVIS Apkārtējie var izteikt kādu asāku piezīmi, kritizēt tavu rīcību, taču visprātīgāk tev būtu nelikties traucētam, turpināt pildnīt savus pienākumus. Dienas izskaņā atrodi laiku, ko pavadīt kopā ar mīļoto.