Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceturtdienas horoskops: 12. oktobris

Dienas horoskops: ceturtdiena

AUNS Ja no rīta sanāk aizgulēties ilgāk, pēc tam neskrien uz darbu, pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu. Šodien no tevis var tikt prasīta lielāka precizitāte, detalizētāka pieeja darba jautājumiem.

VĒRSIS Tev šodien vairākkārt var būt nepieciešams rast kompromisa lēmumus, pielāgoties līdzcilvēku vajadzībām. Mājas dzīvē sagaidāmi nelieli pārdzīvojumi, labi ka tie ātri mitēsies.

DVĪŅI Piemērota diena ikdienišķu darbu veikšanai. Būsi pacietīgāks nekā citkārt, kas ļaus tikt galā ar monotoniem pienākumiem. Dienas otrajā pusē tevī modīsies piedzīvojumu meklētāja gars.

VĒZIS Vai nu atvasītes vai arī otrā pusīte var pamatīgi pārbaudīt tavu pacietību. Lai gan viņi to darīs neapzināti, tomēr tev tas iekšējo saspīlējumu nemazinās. Centies savaldīties, neļaut vaļu kaislībām.

LAUVA Lieliska diena drosmīgu sapņu īstenošanai, tomēr liela nozīme būs ne vien tava paša veikumam, bet arī partneru uzticamībai un veiksmei. Nenoniecini savas spējas, bet arī nepārvērtē tās!

JAUNAVA Nav vērts izdarīt pārāk lielu spiedienu uz apkārtējiem, tas noteikti nedos cerēto rezultātu. Ja iespējams, atturies no pārrunām, līgumu parakstīšanas, vairāk koncentrējies radošiem darbiem.

SVARI Precizitāte un augsta atbildības sajūta kļūs par tavu dotā brīža panākumu ķīlu. Satiekoties ar paziņām, centies izmest no galvas darba lietas, jo citādi tas tev traucēs baudīt dzīvi, jautru kompāniju.

SKORPIONS Labi orientēsies cilvēkos, ātri sapratīsi, kas slēpjas aiz citkārt tik pievilcīgās un smaidīgās «fasādes». Mājas dzīvē šobrīd nebūtu vēlams veikt nekādus pārkārtojumus, cilāt attiecību jautājumus.

STRĒLNIEKS Tu lielā mērā līdzcilvēkus vērtēsi pēc tā, kā viņi rīkojas neikdienišķās situācijās, kā pieņem lēmumus saspringtos apstākļos. Arī pašam var nākties mobilizēt savus spēkus, lai pārvarētu grūtības.

MEŽĀZIS Šis nav pats atbilstošākais moments, lai risinātu ar nekustamo īpašumu, mantojumiem saistīto. Tu labi sapratīsies ar kolēģiem. Iepriekš plānotās izklaides var izvērsties daudz jautrākas, nekā sākotnēji domāji.

ŪDENSVĪRS Ja vadīsies pēc savtīgiem motīviem, tu vairāk zaudēsi, nekā iegūsi! Centies vairāk novērtēt patiesu draudzību, jo tā ir vērtīgāka par naudu, citiem materiālajiem labumiem.

ZIVIS Zvaigznes iesaka nepārspīlēt ar darba slodzi, tavi enerģijas krājumi nav bezgalīgi. Ir vērts nopietnāk apzināties savas patiesās prioritātes, kurām arī veltīt galveno uzmanību. Vakars piederēs tev un mīļotajam.