Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piektdienas horoskops: 13. oktobris

Dienas horoskops: piektdiena

AUNS Centies pret otro pusīti izturēties ar nedaudz lielāku iejūtību, neļaunoties par viņa untumiem. Dod partnerim vairāk personīgās brīvības, viņš to pratīs pienācīgi novērtēt.

VĒRSIS Mājas sienās tu atradīsi praktiski visu, pēc kā patiesībā ilgojies. Atvasītes var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Tu jutīsies lepns par viņu sasniegumiem. Ceļojumus, komandējumus labāk atliec uz vēlāku laiku!

DVĪŅI Interesi izrādīsi par tiem darbiem, kuri tev šķiet interesanti, izaicinoši, par pārējo visticamāk neliksies ne zinis. Esi godprātīgs attiecībā pret mīļoto, pretējā gadījumā iespējami nejauki strīdi.

VĒZIS Tava uzmanīga galvenokārt būs pievērsta ģimenes nekustamo īpašumu jautājumiem. Iespējams, nāksies apmeklēt juristu, lai gūtu lietpratēja padomu, kā rīkoties. Mīļotais cilvēks var kļūt kaprīzs.

LAUVA Šodien tavā darba kolektīvā varētu būt svinības, kāda kolēģa jubileja. Ja iedzer kādu glāzīti, uzmanies, ka nepasaki ko lieku, citādi vēlāk nāksies skaidroties ar priekšniecību.

JAUNAVA Mazāk nervozē par jautājumiem, kurus nespēj tieši ietekmēt. Vēlamāk koncentrēties uz sevis pilnveidošanu, jaunu kontaktu dibināšanu. Šodien uzturā nevajadzētu lietot asus ēdienus.

SVARI Pildot darba pienākumus, pastāv risks pieļaut neuzmanības kļūdas, it sevišķi, kārtojot naudas lietas. Ja esi atbildīgs par uzņēmuma finansēm, dubultā pārbaudi katru transakciju, kur veic!

SKORPIONS Tu daudz sekmīgāk sapratīsies ar gados jaunākajiem līdzgaitniekiem. Saskarsmē ar otro pusīti iespējamas nesaskaņas naudas lietās. Pārvietojoties ar sabiedrisko transportu, sargā savu maciņu!

STRĒLNIEKS Diena kā radīta, lai pievērstos ar mākslu, medijiem saistītiem projektiem. Labi sapratīsies ar apkārtējiem un tas ievērojami atvieglos iecerētā īstenošanu. Esi piesardzīgāks pie auto stūres.

MEŽĀZIS Tavs pārlieku nopietnais vaigs var nedaudz atbaidīt līdzgaitniekus. Centies būt maķenīt dzīvespriecīgāks, atsaucīgāks, jo tā arī apkārtējie atmaigs, būs gatavi sadarbībai ar tevi.

ŪDENSVĪRS Tev var tikt sniegta iespēja izrādīt savas darba iemaņas, pietuvināties karjeras izaugsmes brīdim. Neizvirzi apkārtējiem nepiepildāmas prasības, esi apdomīgāks savos solījumos.

ZIVIS Nepakļauj sevi liekam stresam, atturies no juridisku dokumentu kārtošanas līdz pusdienas laikam. Dienas pirmajā pusē vari veikt pārrunas. Vakarpuse būs vairāk piemērota saviesīgiem pasākumiem.