Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vienveidība un garlaicība: Kā atjaunot dzirksteli seksuālajā dzīvē?

Vai atceries to brīdi attiecību sākumposmā, kad abi ar partneri nespējāt viens no otra atraut rokas? Nemitīga skūpstīšanās un vētraina seksuālā dzīve... Nav noslēpums, ka, gadiem ejot, šīs emocijas mēdz izzust, tieši tāpēc seksuālās dzīves eksperte Laurena Brima medijam «Popsugar» atklājusi padomus, kas būtu jāņem vērā pāriem pēc vairākiem gadiem attiecībās.

Tas, ka attiecību sākumposmā jūs mīlējāties biežāk, bet tagad to darāt daudz mazāk, nenozīmē, ka tā ir slikta zīme. Ir jāsaprot, ka arī tas bija viens no attiecību posmiem, savukārt nākamajos posmos pāri nereti izjūt intīmāku un emocionālāku saikni.

«Gluži tāpat kā katru rītu mēs ierodamies darbā, mums saviem partneriem ir jāizrāda sava seksualitāte,» norāda Laurena Brima. «Tas nozīmē, ka ar viņiem ir jārunā par seksu, jārunā par lietām, ko viens ar otru vēlaties izmēģināt, jādalās ar fantāzijām.»

Jo ilgāku laiku divi cilvēki ir kopā, jo vairāk viņi sāk pierast pie lietām, kas tiek darītas regulāri un vienveidīgi. Tieši tāpēc vienkārša runāšana par savām vēlmēm ir pietiekama, lai uzlabotu seksuālo dzīvi.

«Es tik daudz runāju ar sievietēm, kuras saviem partneriem nestāsta par to, ko viņas vēlas seksā,» Brima stāsta. «Viņas pašas pat neierosina seksu - viņas gaida uz viņiem. Viņas nestāsta par lietām un pat melo par porno skatīšanos. Cilvēki ir tik ļoti sarežģīti arī seksuālajā ziņā, tāpēc ir vienkārši jāizmēģina jaunas lietas.»

Pāriem ne tikai vajadzētu komunicēt par savu seksuālo dzīvi, bet arī pārstāt kautrēties par lietām, kuras viņi vēlas vai nevēlas izmēģināt. Ja tu un tavs partneris nedalās ar savām fantāzijām, Brima iesaka, ka to vajadzētu sākt darīt nekavējoties.

«Uzzini, kas viņu uzbudina visvairāk, kas ir lietas, ko viņš vienmēr ir vēlējies izdarīt. Ļauj radošumam un ziņkārībai būt daļai no tavas seksualitātes,» iesaka eksperte.