Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ekskluzīvi: sieviete atklāj metodi, kā ātri apgūt angļu valodu

«Kad apmācību kursos biju lieki izmetusi naudu un laiku, nolēmu izmēģināt šo metodi. Pateicoties Šveices programmai, pāris nedēļu laikā es jau varu mierīgi sarunāties angliski,» stāsta Elizabete Rozentāle (43) no Jelgavas. Lasi interviju un atklāj, kā arī tu ātri un vienkārši vari iemācīties runāt angļu valodā!

Vai bijāt iepriekš mācījusies angļu valodu?

– Senāk skolas gados kaut ko no angļu valodas biju apguvusi, bet maz ko atcerējos. Cik atminos, tādu sarunvalodu mums nemaz nemācīja. Citi laiki un domāšana..

– Kas pamudināja sākt mācīties angļu valodu ar Šveices metodi?

– Iepriekš bija tā, ka bez angļu valodas bieži jutos apdalīta. Kauns bija kādam teikt, ka nemāku pat elementāri sarunāties angliski. Kursos ātri sapratu, ka neko neiemācos, tikai mēģinu turēt līdzi pārējiem. Lieki izmetu naudu un laiku. Tas bija baigi nepatīkami, tāpēc nolēmu atrast veidu, kā savādāk un vieglāk varētu iemācīties sarunāties angliski. Šveices programmu man ieteica kolēģe, kura to jau bija izmēģinājusi un bija ļoti priecīga, ka var pati noteikt laiku, kad mācās un bija sasniegusi tiešām labus rezultātus. Uzreiz sapratu, ka arī to vēlos. Nekavējos un pieteicos.

<i><u><b>SwissTalks.lv</b></u></i>

Kā notika mācīšanās?

– Svarīgi, ka varēju mācīties jebkurā sev izdevīgā brīdī, jo programma bija man datorā vai telefonā.. Ļoti ērti! Varēju nesteidzīgi, savā tempā iet soli pa solim uz priekšu, bez jebkādas piepūles. Mācību metode likās neierasta - ne tāda kā skolās, bet tagad ir skaidrs, kāpēc tā tik labi strādā! Kādreiz pat nevarētu iedomāties, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams.

Kā jūs vērtējat savu angļu valodu tagad?

– Ar katru dienu mana angļu valoda kļuva labāka un tas deva pārliecību.. Vairs neminstinos un nebaidos, ka mani kāds nesapratīs. Tagad palīdzu citiem kolēģiem, kuriem ar angļu valodu tā čābīgāk (smejas)!

Ko jūs ieteiktu cilvēkiem, kuri vēl nerunā angliski?

– Ja gribi patiešām ātri iemācīties sarunāties angliski, Šveices metode ir vienkāršākais un vieglākais veids. Atliekot uz vēlāku, uz priekšu netiksi, tāpēc piereģistrējies tagad un sāc runāt angliski!

<i><u><b>SwissTalks.lv</b></u></i>

<i><u><b>SwissTalks.lv </b></u></i>