Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Līdz rotaļas mūs šķirs: Bērnu draudzība iemūžināta stilizētu kāzu fotogrāfijās

Ella Plizi (3) un Salivans Terijs (5) jau vairākus gadus ir labākie draugi un viņiem vienmēr paticis kopā vadīt laiku, ziņo aģentūra «Caters News Agency». Abu vecāki ir fotogrāfi, tāpēc viņi nolēma bērnu draudzību iemūžināt neparastā fotosesijā.

Pēc tam, kad vecāki nolēma, ka vēlas, lai bērnu draudzība tiktu iemūžināta skaistās fotogrāfijās, viņi nolēma, ka attēlus uzņems kāzu ceremonijas stilā. Fotosesijas laikā Ella tika ietērpta mežģīņu baltas krāsas kleitā, savukārt Salivans elegantā uzvalkā.

«Viņi abi ir apburoši bērni un es nešaubos, ka viņi būs labākie draugi vēl ilgu laiku,» stāsta Ellas mamma Briana. «Es priecātos, ka kādu dienu viņiem būtu īstas kāzas - nekad nevar zināt, kas notiks nākotnē.»

Meitenes mamma atklāja, ka bērni fotosesijas laikā nemitīgi ķiķinājuši, staigāja sadevušies rokās un pat jautāja, vai drīkst viens otram iedot buču.

«Kopš dienas, kad uzņēmām fotogrāfijas, viņi abi visu laiku runā par to, kā nākotnē apprecēsies pa īstam,» atklāj Briana.