Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

6 lietas, ko nekad nevajadzētu teikt savam partnerim

Ja ar savu partneri attiecībās esi jau ilgāku laiku, nav nekāds noslēpums, ka visdrīzāk viens otram stāstāt teju visu. Tomēr tas nenozīmē, ka līdz ar atklātību vajadzētu aizmirsti arī par cieņas izrādīšanu. Portāls «PureWow» apkopojis sešas lietas, ko savam partnerim tomēr nevajadzētu teikt, lai viņš netiktu aizskarts.

1. «Tu pārspīlē»

Iespējams, ka tev ir taisnība un tavs partneris patiešām pārspīlē, tomēr attiecīgajā brīdī emocijas vajadzētu paturēt pie sevis. Pastāv iespēja, ka arī tu pavisam līdzīgā veidā kādreiz pārspīlēsi. Dažreiz, kad esi nogurusi vai aizkaitināta, nav nekā labāka par cilvēku, kurš vienkārši klausās (pat tad, ja viņš zina, ka, piemēram, uztraukumam nav nekāda pamata).

2. «Man tam nav laika»

Jā, iespējams, ka tavs mīļotais patiešām varētu atrast piemērotāku laiku, lai parādītu tev savas bērnībā krātās sporta kartiņas vai kaut ko tamlīdzīgu, tomēr tā vietā, lai asi atbildētu, ka tagad tev tam nav laika, centies būs pozitīva un paskaidro, ka esi gatava tās apskatīt pēc, piemēram, 30 minūtēm. Ja esi saprotoša, tad pavisam noteikti tev vienmēr atradīsies laiks priekš mīļotā cilvēka.

3. «Tu tā dari vienmēr»

Pat tad, ja liekas, ka par vienu tēmu esat strīdējušies jau kādas 10 reizes, nesaki «vienmēr». Pastāv iespēja, ka tavs partneris patiešām cenšas laboties un mainīt savus ikdienas paradumus, tāpēc daudz labāk būtu atklāti pastāstīt par to, kā viņa darbības liek tev justies, un to, kā tev palīdzētu tas, ja viņš kaut ko darītu citādāk. Fokusējies uz nākotni, nevis nosodi darbības, kas notikušas pagātnē.

4. «Es nespēju bez tevis dzīvot»

Lai arī tas skan jauki, ir jāsaprot atšķirību starp partnera atbalstīšanu un individuālo atkarību. Ja visu laiku paļaujies tikai uz savu partneri un arī pati sāc saprast, ka vairs nespētu dzīvot bez viņa, ir pienācis īstais laiks spert vienu soli atpakaļ un atcerēties, ka tu joprojām esi personība - gan ar, gan bez mīļotā sev blakus.

5. «Viss ir kārtībā, aizmirsti»

Šajā situācijā visdrīzāk reiz ir nonākusi ikviena sieviete. Tomēr aizmirst kaut ko, kas licis aizsākt strīdu, nevajadzētu - tā vietā nepieciešams izrunāties, lai vēlāk tas atkal neatkārtotos.

6. «Kāpēc tas ir tik grūti?»

Nav noslēpums, ka attiecības ne vienmēr ir rožainas, tāpēc nevajadzētu arī cerēt, ka viss būs vienkārši un viegli. Partneri ir nepieciešams ne tikai atbalstīt, bet arī pastāstīt viņam par savām sajūtām un emocijām, kas jūs satuvinās vēl vairāk.