Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlāgermuzikanta Meijera bērni Latvijā atgriezties negrasās

Pašmāju šlāgermūzikas izpildītājs Gunārs Meijers (59) intervijā ar žurnālu «Kas Jauns» atklājis, ka viņa bērni šajā zemē atgriezties negrasās zemā dzīves līmeņa un niecīgo algu dēļ – ja būtu jaunāks, viņš pats labprāt pamestu dzimteni.

«Esmu savas valsts patriots, bet, ja būtu 20 gadu jaunāks, ziniet, arī es apsvērtu ideju pamest Latviju. Skaidri zinu, kamēr izlīdzināsies dzīves apstākļi Eiropā un Latvijā, paies piecdesmit gadu, un es jau būšu miris,» izdevumam atklāja mākslinieks.

Meijers ir sešu bērnu tēvs un jau vairākus gadus dzīvo kopā ar savu trešo sievu, mediķi Dzintru, kurai ir jau trīs pieauguši bērni – pa abiem viņiem ir kopumā 13 mazbērni.

Kā jau ziņots, demogrāfs Ilmārs Mežs ziņu aģentūrai LETA maijā atklāja, ka iedzīvotāju skaits, kas pamet Latviju, arī turpmāk varētu palielināties.

Mežs norādīja, ka par spīti daudzu domām, ka Latvijas iedzīvotāju izbraukšana ar katru gadu samazināsies, pēdējos trīs gadus redzams, ka starptautiskās migrācijas negatīvais saldo turpina palielināties: «No valsts viedokļa ir ļoti svarīgi cilvēku «noķert», kamēr viņš vēl domā par Rīgu un Pierīgu, jo ārzemēs aizbraukušos mēs pusi vairs noteikti neredzēsim - vismaz kā strādājošus un pelnošus Latvijā.»

Kā zināms, Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati par Latvijas iedzīvotāju skaita izmaiņām 2016. gadā liecina, ka 2017. gada sākumā Latvijā dzīvoja apmēram 1 950 000 iedzīvotāju, kas ir par 18 800 mazāk nekā gadu iepriekš.