Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrietis, mēģinot pierādīt savas prasmes draudzenei, šaudās Purvciemā

8. oktobrī neilgi pēc pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes dežūrdaļā vērsās kāds iedzīvotājs. Vīrietis pastāstīja, ka Purvciemā pie diennakts veikala viņam klāt pienācis nezināms kungs. Persona uzsākusi konfliktu, izvilkusi ieroci un izšāvusi gaisā, «Facebook» kontā informē Rīgas pašvaldības policija.

Uz notikuma vietu nosūtīta tuvāka Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis, kurš pastaigājās kopā ar kādu sievieti. Pāris pirms apturēšanas skaļi strīdējās. Pārrunu laikā konstatēts, ka vīrietis ir manāmi iereibis.

Pārmeklējot iereibušo kungu, viņa bikšu kabatā atrasta gāzes pistole. Jautājot par notikumiem pie veikala, vīrietis apgalvoja, ka tieši ziņotājs bijis tas, kurš uzsācis konfliktu. Savukārt par šāvienu gaisā, iereibušais kungs skaidroja, ka vēlējies parādīt draudzenei, ka māk apieties ar ieroci.

Sieviete notikušo atteicās komentēt. Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri iereibušo šāvēju aizturēja turpmāko procesuālo darbību veikšanai.