Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmdienas horoskops: 16. oktobris

Dienas horoskops: pirmdiena

AUNS Darbā viss ies kā smērēts. Savukārt personīgajā dzīvē, jo vairāk uzmanības veltīsi otrajai pusītei, jo labāka sapratne starp jums valdīs. Neizvirzi mīļotajam pārmērīgas prasības, labāk nedaudz piekāpties.

VĒRSIS Strādāsi galvu nepacēlis. Visticamāk būsi uzņemies paveikt divu cilvēku normu. Apņēmības tev patiesi netrūks, tikai pielūko, lai tu uz sevi neuzvel pārāk daudz pienākumus, citādi cietīs tava veselība.

DVĪŅI Daudz laika veltīsi jaunas informācijas iegūšanai, profesionālo iemaņu papildināšanai. Lielisks brīdis, lai dotos komandējumā, tiktos ar ārzemju partneriem, risinātu ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus.

VĒZIS Sakapinātās emocijas, nesaskaņas ģimenē var traucēt tev pilnībā koncentrēties profesionālajiem pienākumiem. Mēģini striktāk norobežot darba jomu no privātajām būšanām. Esi piesardzīgāks pie stūres.

LAUVA Tev nepatiks, ka apkārtējie diktē noteikumus, vislabprātāk strādāsi pēc saviem noteikumiem. Tava taisnīguma izjūta būs uzdevumu augstumos, taču tas nebūt nenozīmē, ka tavs viedoklis ir neapstrīdams...

JAUNAVA Lai arī cik jocīgi tas neliktos, jo mazāk uztrauksies par darba lietām, jo ātrāk tās ritēs uz priekšu. Vairāk tici panākumiem un tie noteikti sekos! Attiecībās ar kolēģiem mēģini būt atvērtāks.

SVARI Pratīsi savu panākt ar diplomātijas un smaida palīdzīgu. Tavas izcilās analītiskās dotības ļaus pieņemt nesasteigtus un pārdomātus lēmumus. Zināmas galvassāpes var sagādāt attiecības ar mīļoto.

SKORPIONS Tevī modīsies vēlme visu darīt ar lielu vērienu, taču dotā brīža situācija var ierobežot cerēto gan materiālā, gan arī apstākļu plānā. Esi piezemētāks un «neej pa gaisiem», ja viss nenotiek kā tu kāro.

STRĒLNIEKS Sapņosi par tālām zemēm, sauli, jūru un bezrūpību. Pielūko, lai pārāk sapņainā noskaņa nesāk ietekmēt tavu profesionālo sniegumu. Mēģini būt uzmanīgāks lietās, kur skar naudu, dokumentāciju.

MEŽĀZIS Spēsi izmantot citu vājības savā labā. Tas attiecas arī uz konkurentiem, kuri būs iegrimuši pašpārliecinātībā, ka ir labākie, ka ir neuzveicami. Taču pielūko, nepārkāp morāles un ētikas normas!

ŪDENSVĪRS Tu vari izjust iekšēja pretrunas, kuras apgrūtinās lēmumu pieņemšanu, sevis izprašanu. Lai labāk saorientētos izjūtās, centies rast iespēju satikties ar draugiem, no sirds izrunāties.

ZIVIS Prasme sekmīgi sadarboties ar kolēģiem lieti noderēs, jo vienatnē paveikt visus darbus nebūs iespējams. Patīkamus mirkļus var sagādāt mīļotās personas centieni dažādot jūsu erotisko kopdzīvi.