Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trešdienas horoskops: 18. oktobris

Dienas horoskops: trešdiena

AUNS Šodien prātīgāk necilāt naudas lietas, lai ar tām nodarbojas kāds cits. Vari ļaut vaļu fantāzijai, brīvam domu lidojumam un pievērsties radošiem projektiem. Daži zīmes pārstāvji var pēkšņi iemīlēties.

VĒRSIS Svarīgs būs ne tikai tevis paša ieguldītais darbs, bet arīdzan cilvēki, kas atradīsies tev blakus. Diena kā radīta, lai strādātu komandā, meklētu jaunas sadarbības iespējas, tiktos ar sponsoriem, priekšniecību.

DVĪŅI Tev veiksies! Viss, ko uzsāksi izdosies. Kāds Dvīnis var saņemt izdevīgāku darba piedāvājumu vai algas pielikumu. Saskarsmē ar otro pusīti sapratīsieties no pusvārda. Jūsu starpā valdīs romantiska noskaņa.

VĒZIS Panākumiem būs nepieciešams nedaudz enerģiskāks ieguldījums no tavas puses. Ja cerēto realizēsi bez iedvesmas, arī gala rezultāts nebūs nekāds īpašais. Iespējams, otrā pusīte būs spējīga tevi iedvesmot.

LAUVA Šodien lieti noderēs tavas oratora, aktiera dotības. Spēja pārliecināt apkārtējos, radīt par sevi zinoša, pārliecināta cilvēka iespaidu var dot necerētus panākumus. Kāda Lauva var iegūt slepenu pielūdzēju.

JAUNAVA Maz pamazām darīsi savus darbus un tā īsti nemanot, līdz šodienas beigām būsi sastrādājis apskaužami daudz. Pēc tik ražīgas rosīšanās, der arī sevi nedaudz iepriecināt! Labi sapratīsies ar atvasītēm.

SVARI Kolektīvā valdīs patiesi mierīga, harmoniska gaisotne. Pēcpusdienā, gaisīgais garastāvoklis skubinās doties turp, kur brīvība ir teju vai ar roku sataustāma. Diena vairāk piemērota radošām iecerēm.

SKORPIONS Diena var izrādīties patiesi trauksmaina. Centies nodrošināties ar uzticamu cilvēku atbalstu, jo radušās problēmas var būt grūti atrisināt tikai paša spēkiem. Noteikti ir vērts ieklausīties intuīcijā!

STRĒLNIEKS Pieliksi lielas pūles, lai pielabinātos savai sadrūmušajai otrai pusītei. Iespējams, tu būsi pateicis ne to, ne tajā brīdī un nu nāksies situāciju kaut kā vērst par labu. Darba joma galvassāpes nesagādās.

MEŽĀZIS Kāds no kolēģiem var kļūt patiesi neciešams, tomēr tas nenozīmē, ka tev viņš jācenšas pāraudzināt. Centies novērsties no kaitinošās personas un pacietīgi gaidīt darba dienas beigas.

ŪDENSVĪRS Nepaguris būsi gatavs virzīties, uz patiesi grandiozu mērķi. Ļoti iespējams, ka tuvākajā nākotnē, tu tik tiešām to arīdzan īstenosi. Radinieki spēs sniegt morālu atbalstu un praktiskus padomus.

ZIVIS Var pavērties nebijusi iespēja izcelties darba kolēģu vidū ar savām zināšanām, prasmi apieties ar klientiem. Tavus centienus noteikti ievēros priekšniecība. Piemērots brīdis ārzemju komandējumiem.