Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceturtdienas horoskops: 19. oktobris

Dienas horoskops: ceturtdiena

AUNS Vajadzēs vairāk laika veltīt savu zināšanu pilnveidei. Iespējams, informācija, kura tev būs nepieciešama būs ļoti specifiska un grūti sasniedzama, taču tas nenozīmē, ka tu atmetīsi cerības.

VĒRSIS Zvaigznes iesaka dažādot erotisko jomu. Patīkamas vēsmas tieši šajā aspektā ļaus uzplaukt esošajām attiecībām ar jaunu dzirksti. Profesionālajās gaitās tavas sekmes būt prognozējami izcilas.

DVĪŅI Vēlams būs apdomīgākam, askētiskākam savos izteicienos. Pat šķietami nevainīga frāze var pamatīgi aizskart līdzcilvēkus. Darba vidē var tikt pastiprinātāki vērtēts tavs profesionālais sniegums.

VĒZIS Šodien drīzāk atgādinās atpūtu, nevis aktīvu rosīšanos. Iespējams, lielākos darbus būsi jau paveicis līdz šim, tagad vien atliks savilkt galus, pārliecināties vai neesi kur pieļāvis neuzmanības kļūdas, nepilnības.

LAUVA Neļauj apkārt izskanējušajām negācijām apslāpēt savu cīņas sparu. Atceries, uzvar neatlaidīgie! Dienas pirmā puse piemērota lietišķām aktivitātēm, savukārt pēcpusdiena ar mākslu saistītajam.

JAUNAVA Ja darbojies žurnālistikas, menedžmenta lauciņā, tev šī būs patiesi noslogota diena. Visticamāk tevi sagaida vairākas tikšanās, būs jāpastrādā liels informācijas daudzums, jāpieņem acumirklīgi lēmumi.

SVARI Pratīsi ieklausīties visa veida viedokļos, pat tādos, kuri tev pašam šķiet nepieņemami. Tava spēja būt tolerantam, savaldīgam simpatizēs apkārtējiem. Visticamāk paplašināsies tavs paziņu, domubiedru loks.

SKORPIONS Atturies no pārlieku kategoriskas nostājas. Esi kaut nedaudz elastīgāks attiecībās ar sadarbības partneriem, jo tā noteikti panāksi daudz vairāk nekā ar uzstājīgu, spītīgu attieksmi.

STRĒLNIEKS Šodien prātīgāk darboties ar ikdienišķām lietām, un atturēties no vērienīgu projektu uzsākšanas. Nav izslēgts, tev vajadzēs izpalīdzēt kādam radiniekam pārvākties uz citu dzīvesvietu.

MEŽĀZIS Dienas darbus vēlams saplānot tā, lai tev atliktu kaut nedaudz laika atpūtai, pretējā gadījumā iedragāsi savu veselību, it īpaši jūtīga var izrādīties nervu sistēma. Uzturā nav ieteicams lietot treknus ēdienus.

ŪDENSVĪRS Kaut arī ar reālām problēmām naudas lietās nez vai saskarsies, tomēr tu raizēsies par finanšu lietām un visu, kas ar tām saistīts. Galvenais nesāc karstas diskusijas ar otro pusīti par tēriņiem!

ZIVIS Varbūt neskrien uz darbu, bet paņem brīvdienu un sakārto savu saimniecību. Pirms došanās uz lielveikalu, rūpīgāk paskaiti cik makā naudas, lai norēķinoties nesanāk iekrist kaunā.