Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pie Durbes ezera izbūvēs skatu torni

Durbes novada Tadaiķu pagastā par 23 980 eiro izbūvēs skatu torni pie Durbes ezera, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Durbes novada pašvaldība kopā ar vairākām citām Latvijas un Lietuvas pašvaldībām piedalās pārrobežu projektā «Dabas tūrisms visiem (UniGreen)». Durbes novadā projekts paredz izveidot skatu torni putnu un ainavas vērošanai, kā arī atpūtas laukumu un stāvlaukumu blakus Durbes ezeram. Šiem darbiem paredzētais kopējais projekta finansējums ir 70 130 eiro, no kuriem 59 611 sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonds, bet 10 519 eiro - pašvaldība.

Iepirkumā par skatu torņa izbūvi uzvarējis SIA «Interbūve» piedāvājums par 23 980 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Pašlaik vēl nav noskaidrots darbu veicējs otrajā iepirkumā par atpūtas laukuma un stāvlaukuma izbūvi.

SIA «Interbūve» ir Liepājas būvniecības uzņēmums, kas 2016.gadā strādāja ar 108 929 eiro apgrozījumu un 22 474 eiro peļņu, liecina «Firmas.lv» informācija.