Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iemācījos angļu valodu un atradu mūža mīlestību divu nedēļu laikā

Cilvēki mācās svešvalodas, lai varētu atrast labāku darbu, brīvāk ceļot, vai saņemt paaugstinājumu darbā. Pat nevarēju iedomāties, ka apgūšu angļu valodu divu nedēļu laikā un atradīšu mīlestību.

Jau vairākus gadus strādāju korporācijā. 35 gadu laikā nopietnas attiecības man nav bijušas. Draudzenes mēģināja sarunāt man randiņus, bet viss nesekmīgi. Brīvo laiku pavadīju pie televizora, skatoties seriālus. Man nepatīk jaunās tehnoloģijas, tāpēc dīvāns un seriāli man bija ideāls risinājums. Kādu dienu, kad slima gulēju gultā, no garlaicības nolēmu reģistrēties randiņu portālā. Džeimss man uzrakstīja pirmais, kad ieraudzīju viņa bildi – sirds sāka sisties 1000 reizes ātrāk – viņš bija ļoti pievilcīgs! Tomēr, vēlāk izrādījās, ka viņš nerunā latviski. Diemžēl nezinu labi nevienu svešvalodu, tikai varu pateikt dažus vārdus angliski! Biju izmēģinājusi dažādas metodes kā apgūt svešvalodu - gan kursus valodu skolās, gan individuālās nodarbības ar pasniedzēju. Diemžēl nesekmīgi. Paldies Dievam, kad viņš man uzrakstīja, ar mani bija mana māsa, kura 5 gadus dzīvoja Londonā. Pārtulkoja manu pirmo ziņu un arī citas ziņas, tāpēc Džeimss domāja, ka brīvi pārvaldu angļu valodu. Taču nevarēju atzīties, ka 35 gadu vecumā labi nezinu nevienu svešvalodu!

Pēc 2 nedēļu sarakstes izrādījās, ka Džeimss lido uz Latviju! Biju nobijusies, ka atklāsies mans mazais noslēpums! Nevarēju taču iet uz randiņu kopā ar māsu! Baidījos, ka uzzinās, ka visu laiku viņam meloju un viņš mani pametīs! Nevarēju to pieļaut, tāpēc sāku meklēt risinājumus. Par laimi, man atkal palīdzēja māsa ...

Pamēģini – viņa man teica, sūtot kaut kādu mājaslapas adresi. Viņa šādi esot apguvusi angļu valodu, pirms aizbrauca uz Angliju. Vien piebilda, ka, nespējot iedomāties, kā savādāk būtu tikusi galā.

Parastā situācijā to neizmantotu, jo jau vairākas reizes mēģināju iemācīties angļu valodu. Šoreiz man nebija izvēles, kā arī atcerējos, ka Annai skolā ar valodām bija vēl sliktāk nekā man. Ja viņa šādi tika galā Anglijā, tad arī man izdosies iekarot mana mūža mīlestību!

Mājaslapa izrādījās šāviens desmitniekā! Apmeklēju to tikai tad, kad bija vēlēšanās: ceļā no un uz darbu, autobusā, vilcienā, parkā vai pat kafejnīcā! Vārdi paši palika atmiņā, un pēc divām nedēļām jutos ļoti pārliecināta.

Nekalu gramatikas likumus, katru vārdu iegaumēju pateicoties izveidotājām likumsakarībām un to praktiskā pielietojuma piemēriem. Nebija jātērē nauda mācību grāmatām un kursiem, kas prasa arī laika ieguldījumu. Izmantoju savu laiku efektīvāk un varēju sarunāties ar Džeimsu, neizraisot aizdomas. Pēc tam uzzināju, ka metodes izstrādāšanas procesā piedalījās daudz valodnieku un metodoloģijas speciālistu, tāpēc tā ir tik efektīva.

Pienāca laiks pirmajai tikšanās reizei ar manu mīļoto. Runāju angliski ļoti pārliecināt, viņš pat bija pārsteigts, cik brīvi es runāju. Protams, ilgi neatzinos, ka vēl pirms dažām nedēļām varēju pateikt tikai dažus vārdus angliski.

Tagad smejamies par šo situāciju. Visu viņam pastāstīju tikai pēc kāzām! Tagad mums ir mazs ģimenes uzņēmums Londonā, bet es visiem stāstu kā iemācījos angļu valodu!

Iepazīsties ar metodi, pateicoties kurai iemācījos angļu valodu divu nedēļu laikā!