Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mārtiņš Ķibilds augstskolu, kurā mācījies viņa dēls, nosauc par «mēslu»

Savulaik Latvijā populārā šova «Gribi būt miljonārs?» vadītājs Mārtiņš Ķibilds intervijā ar Latvijas Radio pastāstīja, ka pamatīgi vīlās augstskolā, kurā mācījās viņa vecākais dēls.

Portrets

Tāpat Ķibilds pauda viedokli, ka, viņaprāt, izglītības iegūšanai nav jābūt galvenajam mērķim dzīvē – viņš uzskata, ka vissvarīgākais ir vienkārši būt noderīgam: «Teiksim, ja tu neej to izglītības meklējumu ceļu, tu vari iet darba meklējumu ceļu. Arī sākt darīt kaut ko, vēl nebūdams drošs, vai tas patiešām ir tavs aicinājums un vai tu to gribēsi darīt arī pēc 20 gadiem. Būt noderīgam – tikai tā tu vari sevi uztrenēt. Ne tikai profesionālo performanci, bet vienkārši savas domas trenēt kā pa dzīvi iet.»

Intervijā viņš neslēpa, ka var lepoties tikai ar vidusskolas diploma iegūšanu, un nožēlo to, ka pameta jurista izglītības apgūšanu tieši pirms bakalaura darba rakstīšanas, uzskatot, ka nekad nestrādās šajā profesijā.

Ķibilds ir Latvijas Televīzijas raidījuma «Adreses» idejas autors un pašlaik nodarbojas ar pārraides vadīšanu.