Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmdienas horoskops: 23. oktobris

Dienas horoskops: pirmdiena

AUNS Strādāsi, nežēlojot spēkus. Ar savu rīcību, mudināsi arī kolēģus būt enerģiskākiem. Veiksmīga diena Auniem, kuri saistīti ar tirdzniecību, transporta, loģistikas un masu mediju jomu.

VĒRSIS Tev šodien veidosies veiksmīga saikne ar tiem, kuri tiecas ne tikai pēc materiāliem labumiem, bet arī morāla, garīga gandarījuma. Nav izslēgts, pievērsīsies ar labdarību, mecenātismu saistītām lietām.

DVĪŅI Ir vērts rūpīgāk ieskatīties apkārt notiekošajā, rūpīgāk censties pamanīt kopsakarības. Saikne ar apkārtējiem būs laba, tomēr tev derētu nedaudz piestrādāt pie savām diplomāta spējām.

VĒZIS Patiesi veiksmīga diena, lai uzsāktu mājas remontu vai tās vērienīgāku pārkārtošanu. Ja tev kāds piedāvā jaunu darbu, raugi, lai visi dokumenti būtu noformēti juridiski korekti! Vakaru velti mīļotajam.

LAUVA Naudas jautājumi var sagādāt galvassāpes, tomēr tās netraucēs ģimenes laimei. Šodien vari uzsākt jaunus darbus, paplašināt redzesloku, kontaktus. Tev var izdoties arī citus pamudināt uz mācīšanos.

JAUNAVA Zvaigznes iesaka līdzsvarot iekšējo pasauli, jo tad arī apkārtējie kļūs labestīgāki pret tevi. Risinot naudas jautājumus, esi nelokāmāks, principiālāks, pretējā gadījumā vari piedzīvot zaudējumus.

SVARI Šī diena var izrādīties patiesi saspringta Svariem, kuri veic vienveidīgu, monotonu darbu. Mēģini rast kaut nelielu brīdi, kuru veltīt radošām aktivitātēm. Īpaši tuva sirdij var likties dejas māksla.

SKORPIONS Dienas gaitā, kolēģi ne vienu reizi vien var pārbaudīt tavu nervu sistēmas stabilitāti. Ieguvēji viennozīmīgi izrādīsies tie Skorpioni, kuri neļaus vaļu dusmām, vairāk tieksies uz mierīgu līdzāspastāvēšanu.

STRĒLNIEKS Ja spēsi atrast kopīgu valodu ar apkārtējiem, diena izveidosies patiesi veiksmīga. Tev padosies darbs ar informāciju, spēsi no tās izlobīt sev vajadzīgo un atbilstoši to arīdzan pielietot.

MEŽĀZIS Daži Mežāzi var nolemt kaut ko mainīt darbā vai metīsies cita peļņas avota meklējumos. Taču der apzināties, ka tam šobrīd nav īsti piemērots laiks. Zvaigznes iesaka vairāk uzmanības veltīt mājas solim.

ŪDENSVĪRS Būsi ļoti aizņemts, centīsies pierādīt, ka spēj būt vēl produktīvāks, izveicīgāks. Tai pašā laikā, neliegsi savu padomu praktisku palīdzību līdzgaitniekiem. Tu būsi kā kolektīva dvēsele, kodols.

ZIVIS Pašreizējie notikumi, radušies šķēršļi ļaus pārliecināties par kāda drauga uzticību. Svarīgi mācīties no savām un apkārtējo kļūdām, pilnveidot sevi intelektuālajā plānā. Vakarā esi piesardzīgs pie aut stūres.