Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrietis sievas mīļākā izdzīšanai no dzīvokļa lūdz policijas palīdzību

Rīgā otrdien kāds dzīvesbiedrs mājoklī pārsteidzis savu sievu ar svešu vīrieti un svešinieka izdzīšanai izsaucis policiju, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pēc pusnakts policija saņēma informāciju par kādu nepiederošu personu izsaucēja mājoklī. Nevēlamais viesis atteicies pamest izsaucēja dzīvokli, tāpēc situācijas atrisināšanai izsaukta policija.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs pastāstīja, ka, atgriežoties mājās, ieraudzījis piedzērušos civilsievu ar citu vīrieti. Dzīvokļa īpašnieks licis svešiniekam nekavējoties pamest mājokli, taču viņš nolēmis šos rīkojumus ignorēt. Līdzās iereibušajiem pieaugušajiem atradās arī sievietes un izsaucēja kopīgā meita.

Pārrunu laikā nevēlamais viesis bez ierunām pameta vīrieša dzīvokli, taču viņam priekšā piestājās izsaucēja civilsieva, kura uzstāja, ka dosies viņam līdzi. Bērna māte vēlēšanos iet prom skaidroja ar to, ka mājās viņu gaida saruna ar dzīvesbiedru, tāpēc labāk dosies līdzi paziņam.

Apskatot mājokli, konstatēts, ka tas ir kārtīgs un tajā ir viss nepieciešamais bērna attīstībai. Desmit gadus vecā meita atstāta tēva uzraudzībā.

Izsaucēja dzīvesbiedre un nevēlamais viesis pameta dzīvokli.

Jau vēlāk pagalmā manāmi iereibusī sieviete sāka bļaustīties. Policisti sievietei vairākkārtīgi aizrādīja par huligānisko uzvedību, taču viņa savas darbības nepārtrauca.

Sieviete aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur viņai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 2,18 promiļu reibumā.

Pārkāpējai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots naudas sods 50 eiro apmērā. Tāpat tiks izvērtēta viņas atbildība par bērna pieskatīšanu alkohola reibumā.