Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lexus LS+ Concept: ar skatu autonomās braukšanas nākotnē

Tāpat kā visi lielākie autoražotāji, arī japāņu premium zīmols Lexus strādā drošības tehnoloģiju pilnveidošanas jomā, lai piedalīšanās satiksmē visiem būtu drošāka un komfortablāka, un negadījumu skaits, kurās ir kāds bojāgājušais, saruktu līdz nullei. Nākamais posms kompānijas darbā tādēļ ir autonomās braukšanas iespēju ieviešana normālos ikdienas satiksmes apstākļos. Lexus norāda, ka to automobiļi sāks no drošināt līdz ar nākamās desmitgades sākumu.

LS+ Concept ir auto, ar kuru Lexus Tokijas automobiļu izstādē dod ieskatu gaidāmajos tehnoloģiskajos jaunumos, kā arī iespējamā Lexus L-finesse dizaina valodas tālākattīstībā. Īpašās iezīmes ir izteiksmīgais radiatora režģis ar platu atvērumu optimālai dzinēja dzesēšanai un aerodinamikai, sarežģīta dizaina priekšējie un aizmugurējie lukturi ar lāzergaismām, kā arī elektroniski ārējie spoguļi.

Autonomās braukšanas iespēja Lexus sērijveida modeļos tiks ieviesta no 2020.gadā «Highway Teammate» (lielceļa biedrs) koncepcijas ietvaros. Auto, kam būs daļējā autopilota funkcija tādējādi spēs patstāvīgi pārkārtoties blakus joslā, turēties ieņemtās joslas vidū un uzturēt noteiktu, drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transporta līdzeklim.