Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceturtdienas horoskops: 2. novembris

Dienas horoskops: ceturtdiena

AUNS Tev tā vai citādi nāksies uzņemties «šefību» pār kādu pasākumu. Ar organizatoriskajiem pienākumiem tiksi galā teicami! Attiecībās ar otro pusīti nemanāmi var iezagties greizsirdība, strīdi.

VĒRSIS Neļauj, lai attiecību lietas sāk ietekmēt darba jautājumus. Šodien vajadzētu nopietnāk koncentrēties saviem tiešajiem pienākumiem. Iespējams, vērtīgus padomus var sniegt kāds gados vecāks kolēģis.

DVĪŅI Kāds no kolēģiem var izteikt savas jūtas pret tevi. Jutīsies nedaudz samulsis, taču vienlīdz glaimots, par sev izrādīto uzmanību. Dienas otrajā pusē var nākties doties darīšanās uz valsts iestādēm.

VĒZIS Emocionāla diena, kurā būs grūti pieņemt viennozīmīgu nostāju. Tavas vēlmes, skatījums uz notiekošo, var būt pārlieku mainīgs. Šobrīd nevajadzētu cilāt lietišķus jautājumus, veikt nopietnas pārrunas.

LAUVA Skauģis vai konkurents gribēs par katru cenu izjaukt tavus plānus. Tev svarīgi savā pretreakcijā izmantot atļautas metodes, nenonākt pretrunā ar savu sirdsapziņu. Centies rūpīgi pārdomāt katru lēmumu!

JAUNAVA Tevi var pārņemt nu ļoti izteikta vēlme visu sistematizēt, salikt pa plauktiņiem. Brīžiem kļūsi pārlieku akurāts, un ar to sāksi krist uz nerviem kolēģiem. Atceries, ka jebkura pārmērība ir lieka!

SVARI Neļaujies vieglas peļņas kārdinājumam! Lai arī cik saldi neliktos šodien izskanējušie piedāvājumi, turies pie stabilitātes un prognozējamības! Attiecībās ar otro pusīti nekļūsti egoistisks.

SKORPIONS Sadarbības partneru izvēlē, vairāk vadīsies no simpātiju antipātiju viedokļa, nevis racionāliem apsvērumiem. Pārāk subjektīvais skatījums, var liegt pieņemt pareizus, izsvērtus lēmumus.

STRĒLNIEKS Nāksies krietni vien pasvīst, lai izdarītu savu. Galvenās problēmas var sagādāt fakts, ka nebūsi situācijas noteicējs un tas tevi jūtami satrauks. Nezaudē apdomu, risini visu mierīgā ceļā!

MEŽĀZIS Ja vien būs iespēja, labāk izvēlēsies strādāt vienatnē. Izolēšanās no apkārt esoša trokšņa un kņadas ļaus tev daudz sekmīgāk koncentrēties. Šodien vari pievērsties tehnisku jautājumu risināšanai.

ŪDENSVĪRS Kopsummā būsi apmierināts ar notiekošo. Ja arī saskarsies ar kādiem negaidītiem šķēršļiem, droši metīsies cīņā ar problēmām, nekādi šķēršļi tev šobrīd neliksies par grūtu.

ZIVIS Pratīsi radīt saskanīgu, draudzīgu mikroklimatu darbā. Tev var pat izdoties kādu skauģi padarīt par labu paziņu. Daži Zivs zīmes pārstāvji aktīvi pievērsīsies ar ezoteriku vai reliģiju saistītiem prātojumiem.