Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Svētdienas horoskops: 5. novembris

Dienas horoskops: svētdiena

AUNS Tev būs daudz dažādu iespēju doties izkliedēties. Neesi vienpatis un ņem līdzi arī savus tuviniekus. Kopīgi pavadītais laiks sniegs jaunus iespaidus, ļaus uzlabot, stiprināt ģimeniskās saites.

VĒRSIS Mīļotais cilvēks nepieņems tavas atrunas par laika trūkumu un pieprasīs nedalītu uzmanību tieši sev. Ja šīs attiecības tev ir patiesi svarīgas, ieteicams piekāpties un rast kompromisu.

DVĪŅI Mīļotais cilvēks šodien visticamāk vēlēsies mieru un klusumu, taču tev padomā būs kopīgas sportiskas aktivitātes. Ja abi apdomāsiet dienas plānus ar vēsu prātu, noteikti nonāksiet pie kārotā kompromisa.

VĒZIS Dienu veltīsi apkārtējiem, savām vajadzībām laika gandrīz nemaz neatliks. Iespējams, radinieki tevi vēlēsies redzēt savu palīgu pulkā. Pārvietojoties ar auto, biežāk ieskatieties spidometrā!

LAUVA Kļūsi filozofisks, melanholisks. Nevēlēsies palikt viens, tieksies pēc radošas kompānijas. Iespējams, atradīsi atpūtas veidu, kas neprasa lielus tēriņus, toties jūtami uzlabo omu un veselību.

JAUNAVA Beidzot Jaunava varēs atpūsties, taču iegaumē, ka tava vārīgā vieta šodien var izrādīties pārmērības. Dari visu ar mēru gan ēdot, gan izkliedējoties, citādi vēlāk nāksies meklēt aptieciņu.

SVARI Tev grūtības var sagādāt citiem šķietami vienkāršu lēmumu pieņemšana. Ja otrā pusīte uzņemsies sava veida iniciatīvu, nospraudīs savu kārtību, jutīsies atvieglots. Šodien kuņģis var būt patiesi jūtīgs.

SKORPIONS Vēlams atbrīvoties no pagātnes rēgiem, lai tu varētu drošāk lūkoties nākotnē. Mājas sienās iespējama kāda asāka vārdu sadursme. Parādi, ka mīli ģimenes locekļus un viss nokārtosies pats no sevis.

STRĒLNIEKS Nav izslēgts, būs jāatgriežas pie kādreizējo solījumu pildīšanas un nedaudz jāatkāpjas no mirkļa plāniem. Apkārtējo dzīvesprieks un humora izjūta uzlabos omu arī tev.

MEŽĀZIS Ja reiz būsi ko ieņēmis galvā, ne par ko neapstāsies, pirms nebūsi realizējis kāroto dzīvē. Ģimenes locekļiem tava ietiepšanās var likties nedaudz savāda, pat bērnišķīga. Ir vērts ieklausīties viņos!

ŪDENSVĪRS Vislabprātāk pasmiesies par dzīves sīkajām nebūšanām, nevis lieki maitāsi sev nervus. Piemērota diena izklaidei kopā ar domubiedriem. Veikaliem gan šodien met līkumu.

ZIVIS Tavas vēlmes var nonākt pretrunā ar otrās pusītes iegribām. Lai katram tiktu savs, varbūt ir vērts katram atpūsties savā nodabā. Dienas otrajā pusē iespējamas patīkamas atkalredzēšanās.